Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implanty anatomiczne pod mięsień dziwny kształt piersi - nieudana operacja?

Anonim
Elala
Wrocław · Utworzono: 25 cze 2017 · Ostatnia odpowiedź 4 mar 2020

Nie wiem czy to normalne jak wyglądają moje piersi po operacji - mija wlasnie 12 dzien. Jedna pierś w ogole nie schodzi w dól, druga zeszła w około 5 dobie do zabiegu, kształt chyba jest bardzo dziwny albo moze po prostu jest za wcześnie a ja panikuje i cycuszki musza sie ułożyć. Czy to możliwe, ze jednej implant został wprowadzony za wysoko, czy za wcześnie zeby cos powiedziec i musze zobaczyć co bedzie za 4 tyg? Nosze oczywiście pas 24h. Miałam wszczepiany implant anatomiczny o wysokim profilu pod mięsień. Pani doktor mowi, ze jest wszytsko wzorowo, ale ja mam jakieś dziwne obawy.

9 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Ann869242
    Użytkownik wyróżniony
    4 mar 2020

    Cześć! Wydaje mi się, że mam podobny problem do Ciebie. Moje piersi aktualnie są w 5,5 tygodnia. Póki co jedna wyglada już naprawdę super. Widać, że implant zszedł w dół i pierś jest okrągła. Natomiast druga nadal jest taka „smutna” - opada tak w dół i nie jest jeszcze wypełniona w dole tak jak powinna. I widać, że na gorze jest jeszcze wyżej - nie wiem czy to mięsień bardziej trzyma? W 4 tygodniu pojechałam na kontrole, bo byłam spanikowana, ale mój lekarz powiedział, że mam nosić pas przez kolejne dwa tygodnie i zjawić się na kontroli znowu w 6 tygodniu. I teraz nie wiem, bo 6 tydzień się zbliża i nadal ta pierś się nie zmieniła. Boje się. Możesz podzielić się swoją historia? Jak teraz Twoje piersi?

  • Anonim
    Sylwi
    29 cze 2017

    Ciesze sie, ze sie uspokoilas. Po prostu odczekaj, zanim zaczniesz sie martwic. Kontaktuj sie z Twoim lekarzem w razie watpliwosci. 6 tygodni to tez zbyt krotko, piersi moga byc niesymetryczne jeszcze, jedna mniejsza/wieksza badz nizej/wyzej, badz ta ktora byla nizej jest w danym dniu wyzej :). Sama bedziesz widziec jak one sie zmieniaja i miekna. Trzymam za Ciebie kciuki, te pierwsze tygodnie moga byc ciezkie, szczegolnie dla lubiacych spac na boku ;) Pozdrawiam.

  • Anonim
    kateryna_levch501804
    29 cze 2017

    Witam. Сzy mogłaby Pani powiedzieć u jakiego lekarza Pani robiła operacje?

  • Anonim
    Elala
    28 cze 2017

    Bardzo dziękuję wszystkim za opinię, mijają kolejne dni a piersi zaczynają delikatnie nabierać kształtów, Uspokoiłam się i nie mogę już doczekać się efektów po 6 tyg :)

  • Anonim
    Malena
    28 cze 2017

    Kochana prawdą jest, że do 6msc po operacji implanty będą się układać i w tym momencie może być za wcześnie na ocenę operacji. Jednak fakt, że czujesz niepokój moim zdaniem jest normalny, ponieważ faktycznie piersi jeszcze nie wyglądają super. Miałam podobnie przy implantach okrągłych, przez kilka tygodni piersi były stożkowate zamiast okrągłe, ale z.czasem implanty się ułożyły. Widać, że masz jeszcze mocno naciągnięta skórę ma piersiach i zdaje mi się, że jeszcze masz obrzęk. Oczywiście lekarzem nie jestem i nie chcę lekarskiego zdania podważać, natomiast osobiście zgłosiłabym się do operatora na kontrolę i usg, na którym operator powinien pokazać Ci jqk umieszczony jest implant, gdsie jest mięsień a gdzie obrzęk. Mnie tak mój lekarz właśnie uspokoił i faktycznie implanty się same z czasem ułożyły :)
    Pozdrawiam!

  • Anonim
    Iwa465752
    27 cze 2017
    Najlepszy komentarz

    Dlaczego wszyscy mowia ze trzeba czekac. Mam zrobione piersi osobiscie i kilka moich kolezanek i kazda miala z nas odrazu ladne piersi
    Na co czekac co nagle zrobia sie cudne inne. Nie wierzę tutaj akurat widać że pieścić piersi nie są ładnie zrobione na miejscu tej pani udałem się na konsultację do innego lekarza

  • Dr n. med. Tadeusz Witwicki

    · 27 cze 2017

    Dzień dobry,
    Ostateczny wynik można ocenić po 3 miesiącach po zabiegu.
    Warto być w kontakcie ze swoim operatorem, jeśli ma Pani jakieś wątpliwości.
    Pozdrawiam,
    T.Witwicki
    *************

  • Anonim
    Dagkor
    26 cze 2017

    Moja droga 12 dzien po zabiegu, przez nastepne 6 mies twoje piersi beda sie zmieniac- nie martw sie. Moje byly najpierw fajne potem jedna wyze, maja rok sa wspaniale. Daj im i sobie czas.
    Pozdrawiam

  • Anonim
    Iwa465752
    25 cze 2017

    Hej nie jestem lekarzem. Ale nie wyglada to ladnie. Ja jestem po zabiegu powiekszania biustu 5 miesiecy sa idealne. Byly zreszta od razu jak wyjechalam z sali zabiegowej. Proponuje isc do innego lekarza na konsultacje. Bo twoj bedzie zawsze mowil ze jest super bosko. Ja robilam u dr. Kuny cudowny lekarz wybitny specjalista

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama