Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implanty anatomiczne Mentor 455 ml

Anonim
Katarzyna_1
Warszawa · Utworzono: 13 wrz 2023 · Ostatnia odpowiedź 1 sty 2024

Mam pytanie czy może jest jakaś dziewczyna która powiększała sobie biust implantem 455 ml anatomicznym (Mentor) ? Właśnie przygotowuję się do wymiany implantów po 16 latach, miałam 305 ml anatomiczne wyglądają bardzo naturalnie ale są naprawdę małe, wciąż noszę staniki push up nie wiem czy 455 ml nie będzie zbyt dużym rozmiarem, chociaż lekarz proponował mi rozmiar 475 ml. /495

12 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    1 sty 2024

    Hej, ja mam 455ml, ale hp metodą dual plane.
    Jeśli lekarz zaproponował Tobie 475/495, bierz większe.
    Wydawało mi się, że 455 ml będą mega duże. Przed operacją kupiłam biustonosz pooperacyjny w rozmiarze 80d, bo takie dostałam zalecenia. Jak zobaczyłam wielkość miseczki, pomyślałam OMG, ale będą duże. Wcale tak nie jest. Na konsultacji po przymiarkach wkładek, zdecydowanie odrzuciłam większe, nawet nie chciałam ich przymierzać. Dzisiaj wybrałabym większy implant.
    Startowałam z rozmiaru 80b, wzrost 169cm, waga 60-61kg, obwód pod biustem 78cm. Po operacji obwód w biuście (8tyg. po operacji 96cm). Czuję niedosyt i zauważyłam, że dużo kobiet tak ma.

  • Anonim
    Granola1234
    Użytkownik wyróżniony
    15 wrz 2023

    To jesteś bardzo wysoka i nie masz szerokiej klatki. Ja mam 78 w klacie🤔

  • Anonim
    vannkama
    Użytkownik wyróżniony
    14 wrz 2023

    Mam 180 wzrostu i 70 pod biustem

  • Anonim
    Granola1234
    Użytkownik wyróżniony
    14 wrz 2023

    Vannkama ile masz pod biustem i jak wysoka jestes? Piersi wygladaja pieknie, mi zaproponowano mniej niz 400 ale obawiam sie, ze to bedzie za duzo.

  • Anonim
    vannkama
    Użytkownik wyróżniony
    14 wrz 2023

    Bierz i się nie zastanawiaj :)
    Przestraszyłam się wielkości, gdy mi je lekarz zaproponował, ale są w porządku. Pod luźniejszym ubraniem w sumie efekt taki jak nosiłam pushup, ale w obcisłym, stroju kąpielowym czy nago jest mega :)

  • Anonim
    Katarzyna_1
    14 wrz 2023

    No Pięknie wyglądają, dziękuję za zdjęcia :)
    Jestem teraz już przekonana ,że będą ok.

  • Anonim
    vannkama
    Użytkownik wyróżniony
    14 wrz 2023

    Mam anatomiczne Mentory :)
    Jestem zadowolona, a te 440 ml to był max który lekarz mógł mi wsadzić na tamtą chwilę.

  • Anonim
    Katarzyna_1
    14 wrz 2023

    A czy teraz jesteś zadowolona z rozmiaru ? masz anatomiczne ,bo ja już od czytania różnych komentarzy mam mętlik w głowie:(
    A termin operacji co raz bliżej (18.10)

  • Anonim
    Katarzyna_1
    13 wrz 2023

    A jaki miałaś wyjściowy rozmiar?

  • Anonim
    vannkama
    Użytkownik wyróżniony
    13 wrz 2023

    Prawie zero :) miseczka A była dużo za duża

  • Anonim
    Katarzyna_1
    13 wrz 2023

    vannkama a jaki rozmiar miałaś wyjściowy?

  • Anonim
    vannkama
    Użytkownik wyróżniony
    13 wrz 2023

    Ja mam 440 ml, są spore, pojedyncza pierś nie mieści się w dłoni, ale do mojej budowy i wzrostu odpowiednie :)
    Dany rozmiar u każdej kobiety da zupełnie inny efekt. To kwestia indywidualna.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama