Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implanty anatomiczne 245ml i 295ml

Anonim
Malutka87
Użytkownik wyróżniony
Wrocław · Utworzono: 2 mar 2020 · Ostatnia odpowiedź 15 lip 2020

Hej dziewczyny, jestem przed operacja u dr Olender mam asymetrię dlatego dwa różne implanty pod mięsień czy któraś z Was miała tymi implantami powiększanie piersi u dr Olender? Jesteście zadowolone z efektów? Czy bardzo potem piersi zmalały? Zastanawiam się nad 295 ml i 345 ml, ale nie chcę też przesadzić, ale też nie mieć malutkich. Chciałabym mieć ładny, naturalnie wygladajacy biust. Moja wejściówka 71cm pod biustem 77cm w biuście.

20 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    15 lip 2020

    Hej dziewczyny 😊 ja juz jutro będę 3 tyg po operacji. Po dokładnych pomiarach mam 73cm pod i 88cm w biuście. 245ml i 345ml anatomiczne Mentor i jestem przeszczęśliwa, pewnie za parę tyg. jak już będę dobierać ładne stanik, to nic tylko uśmiech na twarzy 😊 już czuję się w końcu kobietą pełną piersią i w końcu mam równe piersi, Pani doktor sprawia, że kobiety wychodzą od niej chyba spełnione, bo nie chodzi jej o to, by zrobić jak największe balony, ale tak żeby czuć, że piersi do nas pasują i w końcu je mamy 😍😍😍 wrzucam zdjęcie z wczoraj 😊

  • Anonim
    Adela_Goszkowska_Bon
    Użytkownik wyróżniony
    14 lip 2020

    Cześć katarzyna jakie wyszły ci piersi przy 255 ml?

  • Anonim
    Agi
    7 lip 2020

    Hej
    Ja miałam powiększony biust rok temu. Implanty 375 okrągłe Mentor. Rozmiar jaki teraz mam to 65g/h i jestem bardzo zadowolona. I nie żałuję tego. Startowałam z 70c/D. 😃

  • Anonim
    EstheticonModerator
    4 maj 2020
    Najlepszy komentarz

    Cześć, dziewczyny! Zachęcamy do dzielenia się szczegółami tutaj na forum, w ten sposób pomagacie innym dziewczynom, które mają podobne wątpliwości. Zajrzyjcie też do grupy wsparcia dla dziewczyn krótko po i przed operacją, zadawajcie pytania, na pewno się ktoś odezwie: https://forum.estheticon.pl/powiekszanie-piersi-augmentacja/powiekszanie-piersi-kwiecien-maj-2020-43201

  • Anonim
    Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    1 maj 2020

    Pozmieniali coś w tym portalu i nie mam żadnych poprzednich wiadomości ani nie potrafię bezpośrednio napisać do Ciebie jakoś się nie da nie wiem....

  • Anonim
    Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    1 maj 2020

    Hej Katarzyna czy dzwonili do Ciebie już w sprawie zabiegu???

  • Anonim
    Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    13 mar 2020

    Hej póki co to wszystko wstrzymane przez wirusa ale sama myślałam dzis nad tym ze chyba zrezygnuje bo zbyt duże ryzyko potem osłabiona podatna bardziej na infekcje a niech się sytuacja ustabilizuje w Polsce ? miejmy nadzieje ze bedzie lepiej i wtedy na spokojnie biust tez się zrobi ale nieeeee ja takiego 385 albo 400 to nie chce ? na spokojnie wiem ze lepiej wieksze ale może nie od razu najpierw żeby w ogóle ładnie je wyrównać żeby nie było asymetri a moj a pani Doktor podobno potrafi równo robić cycuszki więc musze być dobrej myśli że i mnie pomoże ?

  • Anonim
    fanka837879
    13 mar 2020

    Hey dziewczyny bierzcie wieksze, ja jestem 4 miesiace po operacji. Mam 385cc wlozone a jak opuchlizna schodzi to opadaja na dzien dzisiejszy bym 400 wziela :)

  • Anonim
    Ana890361
    Użytkownik wyróżniony
    13 mar 2020

    ?? Uważaj potem na siebie! Organizm oi operacji bedzie osłabiony. Zdrówka życzę i lagodnej rekonwalescencji! Czekam na info Po:)

  • Anonim
    Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    12 mar 2020

    A Ty kiedy masz mieć operacje?

  • Anonim
    Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    12 mar 2020

    No to tak zrobie powiem ze chce większe żeby potem nie żałowałać a po operacji i tak przecież maleją...no jeszcze 6 dni i już będę miała cycuchy ???

  • Anonim
    Ana890361
    Użytkownik wyróżniony
    11 mar 2020

    Myślę, ze powinnaś wziąć największe z proponowanych. Moje koleżanki tez mówią, ze trzeba brac wieksze niz daja :) Ale decyzja nalezy do Ciebie
    Ja mam 168cm, 58kg, 73cm pod biustem i 86 biust
    Propozycja dr to 390 ale większych nie chce. Te i tak będą o niebo lepsze niz obecne:)
    Jeszcze masz czas, wiec porozmawiaj lekarzem dla pewności. Trzymam kciuki i odezwij sie jak będziesz juz PO ?

  • Anonim
    Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    11 mar 2020

    Tak Mentor anatomiczne. Zabieg za tydzień 18go marca i póki co nastrój w porządku tylko cały czas dylemat czy zostać przy tym co Pani doktor poradziła czy upierać się przy większych....nie chce czuć potem niedosyt ale nie chcę tez przesadzić żeby nie wyglądać głupio bo nie jestem wysoką mam 158cm wzrostu i wsze 51kg

  • Anonim
    Ana890361
    Użytkownik wyróżniony
    11 mar 2020

    Hej, o jakich anatomach piszesz?? Mentor? :)
    Jestem po konsultacji i mialam proponowane 3 roz. Wspólnie z lekarzem zdecydowaliśmy na 390ml anatomiczne. Na przymiarce nie wyglądały na duze. Dr powiedziała, ze beda najlepsze i nie będą przeszkadzaly w uprawianiu sportu. Wiem, ze podobno anatomy sa twardsze co mnie trochę martwi. Zastanawiam sie czy nie zapytać jeszcze o Motive.
    Kiedy masz zabieg??:)
    Jak nastrój?

  • Anonim
    Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    3 mar 2020

    Ja nie startuje z całkowitego zera. Mam asymetrie piersi i triche klatki piersiowej bo mam skolioze zoperowana ale jednak jeszcze trochę zostało bardzo pragnę żeby piersi były w miarę równe i naturalne ładne Pani doktor wzbudza moje zaufanie ja nie zamierzam zmieniać lekarza tak jak Ty Katarzyna zostaje u Dr Olender . Ja mama 18.03. Wszystko chyba sie na miejscu okaże

  • Anonim
    Katarzyna89
    3 mar 2020

    Rozmawiałam właśnie z dr Olender i powiedziała że przy moich wymiarach z 255 ml powinno wyjść C. Trochę mnie to uspokoiło bo bałam się że będzie A???? ??
    Ale jak się zmieści to ma włożyć więcej i na to liczę ?? Jednak zostaje u niej. Operacja 23.03

  • Anonim
    Katarzyna89
    3 mar 2020

    No właśnie nie wiem czy ktoś się decyduje na tak małe startując od 0. Czasem widziałam na zdjęciach że wkładają takie ale np pod B .

  • Anonim
    Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    3 mar 2020

    A czy są tu jakieś dziewczyny co mają implant okolo 255ml już wstawione i są zadowolone i z jakiej wyjściówki startowały?

  • Anonim
    Katarzyna89
    3 mar 2020

    Radziłabym wybrać większe.

  • Anonim
    Katarzyna89
    3 mar 2020

    Byłam na konsultacji u Dr Olender i przy wymiarach pod biustem 72cm i 79 w biuście i mam 179cm powiedziała że 255ml i nic więcej nie wejdzie. To jest bardzo mało a na zdjęciach u niektórych dziewczyn widać że potrafią dać większe nawet 400 ml implanty przy 0. Będę dzwonić do niej dziś i pytać czy większe moze zrobić bo mi się wierzyć nie chce że tylko takie może. Jak się nie zgodzi to będę szukać innego lekarza żeby zrobić około 350 ml bo szkoda pieniędzy na takie małe cycki których potem na pewno będę żałować. A też nie chce mieć zbyt dużych ale za małych tym bardziej.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama