Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implant zakładany pod powięź

Anonim
ania13ania06
Gdynia · Utworzono: 29 lis 2022 · Ostatnia odpowiedź 29 mar 2023

Miała któraś z Was może zakładany implant pod powięź? W ciągu tygodnia muszę się zdecydować czy pod powięź czy pod mięsień. Zastanawia mnie czy sposób umiejscowienia implantu ma wpływ na trwałość efektu, czy implant pod powięzią szybciej opada? Jakie są jeszcze różnice? Przeczytałam trochę o zaletach, o wadach mało jest napisane... a jak by ich nie było to by raczej więcej takich zabiegów się wykonywało, bo z tego co wyczytałam to łatwiej jest chirurgowi wykonać taki zabieg a pacjentka szybciej dochodzi do siebie.

31 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    iwwa
    29 mar 2023

    Hejka Katalonka
    Stanik też mnie wkurzał na początku jak miałam gumę na piersiach. Teraz jest już dobrze mi ubrali 70 D) jak by był trochę mniejszy było by super. Ale kupiłam sobie drugi biały gładki rozmiar M .
    Plasterki mam te same, ale jeszcze ich nie przyklejałam, powiedziała mi Pani pielęgniarka że dopiero od piątku 31.03.
    Gdzie dodawałaś fotki ?

  • Anonim
    Katalonka
    29 mar 2023

    Hej iwwa ja też jestem zadowolona z biustu, ale stanik mnie wkurza. Ta koronka się odznacza pod cieńszymi bluzkami, a przede wszystkim on w ogóle nie jest elastyczny i jak już zeszła opuchlizna to zrobił się za duży w miseczce. Ubrali mi 80 C. A w obwodzie mam 75cm. A Tobie dobrali dobrze? Plastry kupiłam sobie sutricon 3x7 cm i dzielę jeden na pół. Na jak długo przyklejasz? Bo mój lekarz mówi, żeby na 12 h, a w ulotce napisane jest, że można dłużej. PS. w wątku styczniowym dodawałam już fotki.

  • Anonim
    iwwa
    28 mar 2023

    Katalonka teraz czekamy na efekt końcowy... na tą chwilę mogę powiedzieć że jestem zadowolona. Jutro mija 3 tygodnie.
    Jaki masz rozmiar stanika kompresyjnego? też dostałaś taki ładny z koronką?
    Co będziesz zamawiać na blizny? ja zamówiłam plastry sylikonowe

  • Anonim
    Katalonka
    28 mar 2023

    Potwierdzam słowa Inez - rekonwalescencja szybka i mało bolesna. Spodziewałam się, że będzie gorzej, a po wyjściu z kliniki wzięłam tylko jedną tabletkę. Po kilku dniach umyłam włosy nad umywalką, a po tygodniu pojechałam sama na kontrolę (automatem). Także póki co polecam - żeby ocenić efekty długoterminowo to jeszcze za wcześnie, bo jestem 2 tyg. po op.

  • Anonim
    Inez81
    Użytkownik wyróżniony
    6 mar 2023

    Ja też miałam pod powięź, jestem 10 dni po operacji, motiva ergonomix 285 i 320 demi. Rekonwalescencja rzeczywiście szybka i mało bolesna. Nic się nie odznacza, póki co efekt mi się podoba, a mam nadzieję że będzie tylko ładniej 🙂

  • Anonim
    iwwa
    5 mar 2023

    witam
    I co wybrałaś?
    ta też będę miała pod powieź, czekam na twoja opinię

  • Anonim
    ania13ania06
    16 gru 2022

    Stresik jest, ale jestem zdecydowana już na 100% mąż teraz nie pracuje, dzieci są na tyle duże że nie muszę ich podnosić... zawsze byłam płaska, ale zawsze było coś ważniejszego, teraz zastanawiałam się czy w moim wieku się jeszcze opłaca... mam nadzieję, że wyjdą tak super jak Twoje🙂

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    16 gru 2022

    To trzymam kciuki będzie pięknie! Nie stresuj się na zapas ja się nastawiałam na mega ból i ściągnęłam mamę na 3 miesiące żeby mi pomogła z dziećmi, a ja po 3 dniu przestałam brać środki przeciwbólowe i na 5 dzień już sprzątałam:-)) strasznie się cieszę, że nareszcie mogłam sobie zrobić zabieg, ja wiedziałam że go zrobię już jak miałam 20 lat, ale chciałam poczekać jak skończę powiększać rodzinę :-) super że nie masz tłuszczu, też bym tak wolała:-))

  • Anonim
    ania13ania06
    15 gru 2022

    Hej, zabieg mam mieć 5 stycznia, niestety nie będę mieć powiększania hybrydowego bo na usg powłok brzusznych wyszło mi do 5 mm tłuszczyku, czyli nie ma gdzie pobrać☹️
    Zostało mi standardowo pod mięsień i zdecydowałam się na implant 400 ml... Już mega stres mnie bierze bo nastawiłam się na mniej bolesny zabieg, a jednak pod mięsień musi być... Ale tyle dziewczyn na forum przeżyło, że ja chyba też dam radę... A jak u Ciebie?

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    14 gru 2022

    Ania i jaka podjęłaś decyzje? I kiedy masz zabieg

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    3 gru 2022

    Oh fajnie:-)) na brzuchu liposukcje bez ujędrnienia po 3 dzieci bym się bała bo skóra już jest luźna, żeby przypadkiem nie zrobiła się jeszcze bardziej luźniejsza, ale ogólnie jak lekarz się zna nie powinien zrobić nierówno, a jak coś to zawsze musi poprawić.

  • Anonim
    ania13ania06
    3 gru 2022

    Ja mam mieć liposukcję brzucha, chociaż mam mało tłuszczu... Mam mieć liposukcję wodną i właśnie boję się nierówności, bo w sumie brzuch mam w miarę ok i nie chcę żeby było gorzej..... Też mam 3 dzieci🙂

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    3 gru 2022

    Ja mieszkam w stanach i robiłam tu na Florydzie mój nie robi już innych tylko takie bo uważa, że to najlepsza metoda i też bez drenaży robi. Powiem szczerze robiłam już sport i jak skaczę super tak trzyma, lepiej niż stanik a siostra robiła bez i wiem że nawet do spania nosi stanik bo mówi, że bez się za dużo rusza. Piersi kosztowały chyba coś około 9000$ ale nie wiem dokładnie bo ja robiłam jeszcze więcej i razem płaciłam 20.500$ ja miałam robione smart lipo czyli laser który tłuszcz rozpuszcza zanim go wyciąga, wtedy nie ma nierówności i on ujędrnia tez skórę na koniec. I to jest trochę droższe niż zwykle, ale zależało mi na tym. Ja miałam robione na boki nóg i w środku i brzuch ale na brzuchu tylko laser bo tłuszczu prawie nie było:)chciałam tylko ujędrnić brzuch po 3 dzieci i zanim się zdecyduje na tummy tuck zobaczyć czy to pomoże:-) ja za sam implant płaciłam 2000$ ale to było wszystko potem wliczone. Mi mówił lekarz ze nawet szczupła osoba ma tłuszcz, a on tego tłuszczu nie potrzebuje dużo i na to zawsze coś sie znajdzie:-)) a tobie mówiła skąd chce wziąć?

  • Anonim
    ania13ania06
    3 gru 2022

    Dzięki za informacje, słyszałam już o tym to nazywa się siatka galaflex, zastanawiałam się kiedyś nad operacją u dr Nasińskiej w Warszawie i ona to stosuje, ale z tego co przeglądałam jej profil to tylko przy pomniejszaniu lub podnoszeniu piersi. Muszę się o to zapytać, bo przy implancie 400 ml mogło by być przydatne... Płaciłaś za to dużo więcej, jak można wiedzieć ile kosztowała Cię operacja i u kogo robiłaś? Ja mam płacić 10 000 za implant+ 26 za resztę, tłuszcz mam mieć pobierany z brzucha. skąd miałaś pobierany tłuszcz i jaką metodą? Ja mam obawy trochę co do nierówności, bo za dużo tego tłuszczu nie mam...

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    3 gru 2022

    jesteś dużo wyższa wiec moim zdaniem powinnaś wziąć większe bo inaczej te 300 całkiem ci zginie i raczej na pewno z czasem będziesz żałować. A piersi większe dodadzą ci moim zdaniem kobiecości w ciele jeśli mówisz że masz małe wcięcie. Na pewno zrobiła bym hybrydowe bo jesteś bardzo szczupła i tłuszcz ładnie ci wszystko wypełni, ale minimum zrobiła bym 375 i tłuszcz jak nie więcej ale to już jak lubisz. 150-200cc to jeden rozmiar więc biorąc 300 będziesz miała raczej nie większe niż małe C może pełne C jak hybrydowe. Ja mam wysoki profil i uwierz to wcale nie jest wysoko tylko po prostu pełniej i super to wygląda. Ja po dzieciach nie musiałam robić ujędrniania, ale dlatego wzięłam wysoki żeby to wypełnić. ja jeszcze miałam nie wiem jak to się nazywa po polsku ale po angielsku internal bra i dzięki temu implant nie powinien się nigdy poruszyć i nie muszę już nigdy nosić stanika:-) poczytaj sobie o tym to też super sprawa, zapytaj czy też takie robi. Daj znać jaką podjęłaś decyzje.

  • Anonim
    ania13ania06
    2 gru 2022

    Ja mam 176 wzrostu, 54 kg, rozmiar A, 73 cm pod i 93 w biodrach, te implanty które mam wybrane różnią się tylko profilem te mniejsze średni, te większe wysoki. Chciała bym większe, ale nie mam wcięcia w talii i nie chcę wyglądać dziwnie, że będzie duża klata i chude nogi... A z 2 strony nie chcę wydawać pieniędzy żeby dalej mieć małe... Ty jaki masz profil? U Ciebie wyszły rewelacyjnie, ale masz bardziej kobiecą sylwetkę. Wysyłam zdjęcie, może mi poradzisz które lepiej

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    2 gru 2022

    A dodam jeszcze że tak prawda tłuszcz schodzi i 100 cc różnicy to bardzo dużo, tyle ci tłuszczem na pewno nie wypełni. Ja miałam w prawą pierś trochę więcej tłuszczu żeby wyrównać rozmiar, ale mówił mi lekarz że dużo się nie da tylko jak malutka różnica jest.

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    2 gru 2022

    Ania mnie bolało 3 dni ale tak znośnie a potem już luzik:-) po 5 dniach już nic nie brałam i ja bardzo szybko doszło do siebie, miałam parę siniaków tak do 7 tyg. W miejsca gdzie był wstrzykiwany tłuszcz i tam jak naciskałam to troszkę czułam, ale to nic strasznego:-) powiedz jaki masz teraz i jaki byś chciała to ci mogę wtedy doradzić. Ja miałam A 70 pod biustem mam 167cm 56-57 kg i chciałam najpierw 375, a to lekarz doradził mi 400cc pomimo ze mówiłam ze nie chcę dużych rzucających się w oczy i dałam się namówić i powiem ci że nie żałuję wogole i ciesze się że takie wzięłam. Na początku pierwsze 6 tyg. wydawały się duże, a teraz super idealne! Tu proszę zdjęcia, pierwsze to przed a ostatnie jeszcze w pooperacyjnym:-)

  • Anonim
    ania13ania06
    2 gru 2022

    Liza, tak mi powiedział lekarz, że jak hybrydowe to rozmiar implantu mniejszy bo uzupełnimy tłuszczem... A trochę mam obawy, że jak tłuszcz się wchłonie lub schudnę to będą małe. Możesz opisać jak z bólem po operacji pod powięź, masz może jakieś zdjęcie? Do poniedziałku mam zdecydować się na rozmiar implantu, mega ciężka decyzja...🤪

  • Anonim

    Anonim

    2 gru 2022

    Ania 75b, małe c (ale rzadko). Ale miałam kompletnie puste piersi flak po ciążach i karmieniach.
    Liza to ten model. Mam różowy i ten czarny.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama