Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implant szerszy niż BWD (breast width diameter)

Anonim
Polaola
Warszawa · Utworzono: 21 paź 2020 · Ostatnia odpowiedź 9 lis 2020

Czy są na forum dziewczyny, które mają implanty o większej szerokości niż klatka?

Moje BWD to 12cm i wczoraj potwierdziłam implant o szerokości 13cm (bo cały czas myślałam, że mam 12,5 i 0,5 cm różnicy będzie jeszcze ok) i dziś panikuję, czy nie będą bardzo sztucznie wystawać poza moją ramę…

8 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Magdalena609595
    9 lis 2020

    Przepraszam, źle zrozumiałam komentarze, z tego co rozumiem Pani dopiero miała operację. Jak wyszło u kogo? 500 to rozmiar dd? Ja chciałabym szerokie jak u Pań (Paola i enyaclaudia) tylko mniej "wystające". Widziałyście gdzieś takie? Źle bym wyglądała z taką objętością.

  • Anonim
    Magdalena609595
    9 lis 2020

    Piękne! *.* u kogo robiłaś? Bardzo przeszkadza, że wystają? Ja mam autostradę i chce wymienić na motive, jaki masz implant?

  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    23 paź 2020

    Polaola
    Utworzyłam nowy wątek, opis mojej historii z dużą ilością zdjęć możesz sobie zobaczyć i poczytać.
    Moje Powiększanie Piersi

  • Anonim
    klaudia11
    Użytkownik wyróżniony
    21 paź 2020

    tak, mialam szwy rozpuszczalne :)

    polaola -Ja w dzień operacji już dzwoniłam ze źle się czuje, że nie przyjeżdżam, dostałam ataku paniki i nie mogłam się uspokoić. Do tego miałam biegunkę. Musiałam wyciszyć się i podjąć decyzję :D.

  • Anonim
    klaudia11
    Użytkownik wyróżniony
    21 paź 2020

    ola - sama operacja 3 tys euro, ze wszystkimi badaniami wyszło mnie 14 tys

  • Anonim
    Polaola
    21 paź 2020

    enyaclaudia dziękuję bardzo za odpowiedź ❤ rozwiałaś moje obawy co do szerokości implantu, ale teraz się z kolei zestresowałam wielkością haha 😂😂 bo wybrałam 500, a wiem że ty masz 490, a wymiary mamy bardzo podobne, tylko ja startuję z zera. Twoje wydają mi się BARDZO duże 😨 piękne, ale nie wiem czy mi będą pasować takie aż, heeeelp czy wy też tak wariowałyście na tydzień przed? 😰😰

  • Anonim
    Ola898474
    Użytkownik wyróżniony
    21 paź 2020

    enyaclaudia Wow jakie piękne 🤩🤩 ile płaciłaś u Paciorka za wszytko? Czy miałaś szwy rozpuszczalne?

  • Anonim
    klaudia11
    Użytkownik wyróżniony
    21 paź 2020
    Najlepszy komentarz

    Ja mam. Pierś 12.2 a implant 13.6 - dzięki temu nie mam autostrady ;)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama