Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Grudzień 2020 powiększenie w Czechach

Anonim
Amilaga
Rybnik · Utworzono: 20 lis 2020 · Ostatnia odpowiedź 3 gru 2020

Powiedzcie dziewczyny która niebawem poprawia biust lub dopiero co to zrobiła u drPaciorka? Mam 158cm wzrostu 57kg 78 pod biustem nie chce dużego biustu tylko wypełniony. Czy któraś ma podobne wymiary?

8 komentarzy

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    3 gru 2020

    Ja szczerze mówiąc też nie wyobrażałam sobie wyłożyć tyle kasy na piersi.. .najpierw zastanawiałam się nad Czechami, ale po zrobieniu piersi u dr Drozda, po tym jak zawsze można go zapytać, jeśli cokolwiek nas niepokoi, wysłać zdjęcie, w razie czego pojechać na darmową konsultację, szczerze mówiąc wolałabym wziąć kredyt na niego niż taniej ryzykować gdzieś za granicą 🙈 A piersi po operacji u niego po 2 dniach były tak okrągłe i na miejscu, wiadomo opuchnięte, ale bez udziwnień i deformacji ❤

  • Anonim
    alx
    Użytkownik wyróżniony
    2 gru 2020

    Ja mam podobne wymiary: 158 cm, 72 cm pod biustem i 50 kg wagi, a operację robiłam w Katowicach u dr Drozda. Zdecydowałam się na Mentor xtra 340 ml, a startowałam z kompletnego zera. Myślę, że rozmiar po to pełne B / małe C, ale ostatecznie będę wiedziała jak zejdzie opuchlizna. Póki co w moim odczuciu są takie akurat, choć mąż twierdzi, że są duże (myślę, że to pooperacyjny szok ;)

  • Anonim
    Amilaga
    24 lis 2020

    To akurat bdb, lekarz w pl też różnie, tak miałam i okrągły 375 mentor m+ texture mi wyliczył, obawiam się, że za duży. Operację miałam mieć 2,12 ale wystraszyłam się przed świętami i przełożyłam na 18,01 więc 2.12 jeszcze wolny :)

  • Anonim

    Anonim

    24 lis 2020

    Lepiej nie ryzykować i zrobić operację w Polsce, bo teraz zaoszczędzicie a później drugie tyle wydacie na poprawkę

  • Anonim
    Marzenie
    24 lis 2020

    Czy byłaś już na konsultacji? Jaki rozmiar zaproponował lekarz?

  • Anonim
    _monia_86
    Użytkownik wyróżniony
    24 lis 2020

    A to przepraszam, AgnieszkaMich dzięki za doprecyzowanie

  • Anonim
    Amilaga
    24 lis 2020

    To o Furmanka chodziło, że nie odpowiada na maile, a Paciorek kontakt z nimi jest bieżący

  • Anonim
    _monia_86
    Użytkownik wyróżniony
    24 lis 2020

    W forum czerwień-wrzesień piszą dwie dziewczyny, które robiły za granicą biusty, chyba właśnie u tego lekarza. Najpierw lekarz jak miód, a teraz maja komplikacje i lekarz ich olewa. Poczytaj i upewnij się o kogo chodzi

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama