Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Galeria - pokażcie swoje 🍋🍎🍉

Anonim
Polaola
Warszawa · Utworzono: 3 paź 2020 · Ostatnia odpowiedź 20 paź 2020

Hej dziewczyny! :) Tak sobie czytam to nasze forum i stwierdziłam, że fajnie by było gdyby powstał jeden wątek, w którym wrzucałybyśmy TYLKO fotki naszych nabytków, z podpisem jaki rodzaj implantu, ile cc, jaki profil, wzrost/waga/obwód pod biustem/rozmiar wyjściowy, ewentualnie ile czasu po operacji albo jaki lekarz no i co jeszcze macie ochotę, ale bez dyskusji. Co o tym sądzicie? Na pewno wiele dziewczyn szuka zdjęć dziewczyn o podobnej posturze i z podobnym implantem, żeby pomóc sobie w wyborze a czasem ręka boli od scrollowania we wszystkich wątkach, żeby dojść do fotek 😅 Moja operacja jest zaplanowana na 28.10, na pewno umieszczę swoje fotki, a tymczasem jeśli uważacie, że to dobry pomysł - czekam na Wasze 😊😊😊

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    _monia_86
    Użytkownik wyróżniony
    20 paź 2020

    Ksenia1212 jaki masz rozmiar?

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    11 paź 2020

    Ksenia dawaj foto twoich😁😉

  • Anonim

    Anonim

    9 paź 2020

    angela1989 ładnie ale nie powiedziałbym, że to takie duże implanty 🙈 zazdro, ja niedawno zrobiłam, ale też planuję wymianę na większe jednak 😉

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    9 paź 2020

    Zdjęcie

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    9 paź 2020

    380-430 polytech 152 cm wzrostu, 46 kg, 68 cm pod biustem. Jestem 4 dni po wymianie na 585 i 610 polytech, wrzucę fotki, jak się zagoją

  • Anonim
    klaudia11
    Użytkownik wyróżniony
    4 paź 2020
    Najlepszy komentarz

    490cc m+ xtra mentor. 168cm, 58kg, 72 pod biustem. Przed było B. Robione u wspaniałego Dr Paciorka

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama