Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dziwne piersi po operacji

Anonim
Pantera_69
Wrocław · Utworzono: 18 maj 2020 · Ostatnia odpowiedź 23 maj 2020

Dzien dobry, otóż szukalam podobnych wątków, ale nie były one w pełni satyfkacjonujace dla mnie. 05 02.2020 roku przeszłam zabieg powiększania piersi, implanty okragle, motiva, 410 cc, profil wysoki. Niestety przy jakimkolwiek lekkim pochylaniu piersi dziwnie się zachowują, nawet w pozycji stojącej. Tak jakby moja pierś widocznie się oddzielała od implantu. Nie wiem, jak to ująć. Dodatkowo po lewej stronie jest delikatne wgłębienie. Teraz zaczynam się martwić i nie wiem czy potrzebnie, czy taka moja uroda piersi i jest to normalne zachowanie. Tez dziwnie sutek "wykręca" się w dół. Poproszę o pomoc. Załączam zdjęcia.

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Pantera_69
    23 maj 2020

    Na razie nie chce mówić u kogo.
    Wszystko zależy jak przebiegnie konsultacja. Przez pandemie nie odbyła się ta po dwóch miesiącach. Pod miesien.
    Ja też bardzo silowo trenowałam i ponoc mieli problem na stole. Ze miesien jak skala. Czasami jak siedze jest ok, a czasami nie. Najgorzej przy pochyleniu albo napinaniu miesnia :-(

  • Anonim
    LadyQ
    23 maj 2020

    O kurczę. A u kogo robiłaś operację? Czy przy innym ułożeniu ciala ten efekt znika? I czy operacja była pod mięsień czy gruczoł?

  • Anonim
    EstheticonModerator
    20 maj 2020

    Hej! 😉 Koniecznie daj znać po konsultacji z lekarzem! Zajrzyj też do grupy wsparcia dziewczyn krótko po i przed operacją 👉 https://forum.estheticon.pl/powiekszanie-piersi-augmentacja/powiekszanie-piersi-kwiecien-maj-2020-43201

  • Anonim
    Pantera_69
    19 maj 2020
    Najlepszy komentarz

    Cześć, jakoś 2 miesiace po operacji. Bede to robić. Mialam miec wizyte 2 miesiace po, ale z powodu sytuacji w kraju sami wiemy jak jest. Mój narzeczony mówi, że tak było od początku, jeśli chodzi o to załamanie w lewej piersi z boku. Tylko, że były opuchnięte. Natomiast to brzydkie oddzielanie się mojej od implantu jakos właśnie miesiac temu zauważyłam. Martwi mnie to. Przyznam szczerze, że swoje mialam bardzo małe, wyglądały tak jakby brakowało tkanki w dolnej piersi. Musialabym poszukać zdjęć z tamtego okresu zeby bardziej było zrozumiale to, co pisze

  • Anonim
    EstheticonModerator
    19 maj 2020

    Cześć Pantera_69 😉 kiedy zaobserwowałaś u siebie ten efekt? Czy kontaktowałaś się w tej sprawie z operatorem?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama