Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dyskomfort po operacji

Anonim
SingMoti
Lublin · Utworzono: 7 lut 2024 · Ostatnia odpowiedź 7 lut 2024

Witam 7 miesięcy temu poddałam się operacji powiększenia piersi 315 ml motiva ,przez pewien czas czułam uwieranie dyskomfort w lewej piersi ,prawej po rekonwalescencji nie czułam(tak jakby nie było wgl operacji),przez pewien czas było ok jednak czasem czuję znów taki dyskomfort , ciągnięcie jakby coś w tej lewej piersi przeszkadzało,kształt super jestem zadowolona jednak martwię się tym czuciem lewej piersi,czy któraś z Was też tak miała,?czy powinnam się martwic?

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    7 lut 2024

    Tak dokladnie to samo, u mnie zaczelo sie 8 miesiecy po w prawej piersi. Wszystkie skany i wszystko super ale lekarz odrazu stwierdzil ze najprawdopodobniej implant ma za malo miejsca w torebce i trzeba poluzowac. W nastepnym tyg. mam zabieg. Lekarz mowi ze czasem sie tak zdarza nie trzeba sie przejmowac ale trzeba poprawic inaczej niestety sie nie po lepszy.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama