Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dwie różne piersi po agumentacji

Anonim
Gabix19
Żarów · Utworzono: 9 sty 2024 · Ostatnia odpowiedź 19 sty 2024

Witam piszę z prośbą o pomoc. Może ktoś miał podobną sytuację. Jestem 9 miesięcy po zabiegu powiększenia piersi, wkładki anatomiczne motiva. Mój problem polega na tym że piersi są skrajnie różne. Jedna jest ciasno i sprawia mi ból takie ciągnięcie i napięcie druga natomiast jest niżej i jest taka luźna że czuje jak implant porusza się w środku. Czy jest możliwe że łoże na implant są różnej wielkości i dlatego piersi mają inny kształt? Co można w takiej sytuacji zrobić? Czy jest potrzebna ponowna pełna operacja?

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Gabix19
    19 sty 2024

    Motiva anatomiczny 325ml

  • Anonim
    Gabix19
    18 sty 2024

    Motiva 325 anatomiczne

  • Anonim
    AgnieszkaHorajska
    15 sty 2024

    Jaki to implant? Ile ml?

  • Anonim
    Gabix19
    11 sty 2024

    USG ok. Lekarz powiedział że wytworzyła się grubsza torebka włóknista i ona ściska implant troszkę mocniej i optycznie wydaje się większy bo jest bardziej spłaszczony. Czasem boli ponieważ grubsza torebka ociera o mięśnie i powoduje stan zapalny. Kazał czekać do 18 miesięcy. Jeżeli to się nie unormuje to czeka mnie usuwanie torebki na mój koszt oczywiście.

  • Anonim

    Anonim

    10 sty 2024

    Mam Dokładnie tak samo daj znać co powie ci lekarz

  • Anonim
    Asia75
    Użytkownik wyróżniony
    9 sty 2024

    Te piersi są bardzo ładne. Ja nie widzę na zdjęciach ww różnic. Jedynie to, że jedna jest ciut mniejsza.

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    9 sty 2024
    Najlepszy komentarz

    Po takim czasie chyba najlepiej skonsultować to z operatorem.

    Ogólnie piersi prezentują się bardzo ładnie 🥰

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama