Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dr. Drozd Katowice kto powiększał piersi u niego - wasze opinie?😁😬

Anonim
Melisa12
Użytkownik wyróżniony
Bielsko-Biała · Utworzono: 20 lis 2022 · Ostatnia odpowiedź 24 kwi 2024

Dziewczyny pod tym postem czekamy na opinie dziewczyn które były pacjentkami dr. Łukasza Drozd z Katowic, wasze historie oraz opinie na temat lekarza opieki przed i po i oczywiście czy jesteście zadowolone z efektów? Jeśli były powikłania opowiadajcie na co zwrócić uwagę…

204 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Najla001
    24 kwi 2024

    Hej, nie powiedział że muszę wymienić implant.
    To się jeszcze wszystko układa, może być jeszcze dobrze.
    Jezeli faktycznie się nie ułożą to najszybciej 8-12 miesięcy po operacji można robić wtórną.
    Cena tak jak standardowo wg cennika 21tys

  • Anonim
    Laura222
    24 kwi 2024

    Najla a jak doktor powiedział ,ze musisz wymienić implant to po jakim czasie i jaki koszt ?

  • Anonim
    Najla001
    23 kwi 2024

    Hej Laura,
    Pamiętaj że miałaś rozcięty mięsień piersiowy, tam jest mnóstwo tkanek które muszą się zregenerować.
    Wiem że operacja plastyczna nie brzmi tak poważnie jak zwykła operacja ale jest bardzo poważna operacja ingerująca w wiele tkanek.
    Nie wiem czy Cię to pocieszy czy nie, ale według mnie pierwszy tydzień to inny rodzaj rekonwalescencji niż późniejsze tygodnie.
    W pierwszym tygodniu leczysz się z bólu pooperacyjnego a później zaczynają się schorzenia związane z tworzeniem się torebki dookoła implantu (około 6 TYGODNI)
    W razie bardzo niepokojących objawów nie bój się wypytywać operatora.
    Też prawa mam mam bliżej ręki od początku, nie cisnęłam wystarczająco doktora i dopiero na wizycie po 3 mcach stwierdził że to przykurcz.
    Piersi nadal krzywe a ja nadal walczę u fizjo aby coś z tym zrobić.
    Wytrwałości :)

  • Anonim
    Laura222
    23 kwi 2024

    Dziewczyny 15marca miałam operacje o lewa pierś ładnie zeszła ,nie dotykam jej ręka w sensie nie jest już schowana pod pachą natomiast prawa jak trzymam ręce na dole to czuje jak ja dotykam ręka i jeszcze jest pod pachą o lekko boli. Z tego co widzę to jest jeszcze twardsza i bardziej spuchnięte wokół ,ogólnie po prawej str wszystko goi mu die dłużej i nie ukrywam ,ze zaczekam robic duzo rzeczy ta prawa ręka wiec dam jej teraz odpocząć i może zejdzie to wszystko ?!

  • Anonim
    AnnaAnna91a
    Użytkownik wyróżniony
    18 kwi 2024

    Laura moja Pani dr powiedziała że jak opalam się okazjonalnie to zakrywać bliznę żeby nie była ciemniejsza a jak cały rok jestem opalona to nie ma potrzeby zakrywania bo jak się opali razem z ciałem to będzie jeszcze mniej widoczna.
    Ile lekarzy tyle opinii :)

  • Anonim
    Laura222
    18 kwi 2024

    Najla001 właśnie czytam ,ze u mojego pisze ze 2mce po operacji żeby blizn nie opalać hmmm kurcze chyba ,ze zakryć plastrami 🤔

  • Anonim
    Najla001
    18 kwi 2024

    Hej Karo,
    Masuje codziennie chociaż chwilę. Zaczęłam jeździć do innego fizjo, do Wrocławia. I on mi tak wymasowuje tą torebkę że szok. Byłam 2 razy, idę jeszcze raz. Na następnej wizycie mi pokaże jak dokładnie masować tą torebkę plus masaż bańką chińską

  • Anonim
    karokarolinaj
    18 kwi 2024

    Najla, rób masaże jak najczęściej. Masz twarde piersi mocno? Myślę, że uCi się to wyrówna tylko po długim czasie.

  • Anonim
    Najla001
    18 kwi 2024

    U mojego operatora zalecenie jest że miesiąc nie można póki rany są niezagojone. Ja już byłam 2 razy, po 2mc plus opalanie na słońcu. Trzeba zakryć plastrem blizny. Piersi się nie przegrzewaja czy inne takie 😅

  • Anonim
    Laura222
    17 kwi 2024

    Drogie Panie czy któraś po operacji już była na solarium ?? W zaleceniach pisze 3mce po operacji ,bo mM kilka pytan 🍒🌸

  • Anonim
    Najla001
    17 kwi 2024

    Ból jest przy dotyku lub gdy leżę na tej stronie. Jakbym się obiła w środku

  • Anonim
    Najla001
    17 kwi 2024

    Hej, jestem 3,5 miesiące. Patrząc po zdjęciach, tak, są tak samo ułożone. Doktor w ogóle nie zwrócił na to uwagi podczas pierwszej wizyty ani mailowo gdy wysłałam mu zdjęcie z zapytaniem.

  • Anonim
    nitkanitka
    Użytkownik wyróżniony
    17 kwi 2024

    Najla a czy ból jest cały czas czy tylko przy dotyku?

  • Anonim
    Martiiiti
    16 kwi 2024

    Najla001 a teraz jesteś ile po zabiegu?
    Od razu po operacji też było widać różnicę w piersiach?

  • Anonim
    Najla001
    16 kwi 2024

    Podobno przykurcz zdarza tak rzadko, a to już 3cia osoba w tym roku co słyszę od Dr Drozda z tym powikłaniem. Może za mała kieszeń zrobiona i implant się nie miesci? Na USG wyszło też że się fałduje na boku i tam czuję ból.

  • Anonim
    Martiiiti
    15 kwi 2024

    Najla001 masz jakieś zdjęcie?

  • Anonim
    karokarolinaj
    15 kwi 2024

    Najla miałam to samo. Te same leki, przez parę miesięcy. Bez zmian

  • Anonim
    Najla001
    14 kwi 2024

    Doktor stwierdził że w prawej piersi która bardziej leży, przykurcza się torebka. Zlecił leki (takie na astmę) i masaże piersi.
    Minęły prawie dwa tygodnie od wizyty i narazie 0 zmian na lepsze. Jeżeli to się nie zmieni to jedyna opcja będzie implant do wymiany..
    Dziwi mnie że zwrócił na to uwagi na pierwszej kontroli, ja dopiero zaczęłam się przypatrywać na zdjęciach że one tak były od początku. Ale każdy mówi że na początku Krzywe i nierówne więc nir przeszło mi przez myśl że coś jest nie tak.
    Mam ogromną nadzieję że to puści w jakiś magiczny sposób bo nie pójdę drugi raz pod nóż przez coś takiego 😔

  • Anonim
    Melke85
    28 mar 2024

    Najla daj znac jak po kontroli

  • Anonim
    Najla001
    26 mar 2024

    U mnie tak samo krzywe jak były. Prawy taki ułożony a lewy sterczy więc sutki wyglądają jakby były w dwie inne strony. Prawy jest szerszy i generalnie dziwnie to wygląda.
    Za tydzień mam wizytę, ciekawe co doktor powie

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama