Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dr Tomasz Zieliński Łódź-powiększanie biustu

Anonim
malinka15
Łódź · Utworzono: 9 lut 2024 · Ostatnia odpowiedź 15 lut 2024

Hej dziewczyny, czy któraś z Was powiększała piersi u dra Tomasza Zielińskiego w Łodzi? Z opinii w internecie wynika, że jest dosyć trudny w kontakcie, ale na efekty operacji nikt nie narzeka. Mnie interesuje poprawka po innej lekarce i wymiana implantu na większy. Narazie najbardziej biorę pod uwagę Bagińską w Warszawie, Drozda w Katowicach lub Sirka w Bielsko-Białej, ale najchętniej zrobilabym to w Łodzi, w której mieszkam. Czy dr Zieliński boi się implantów powyżej 500ml, czy piersi się ładnie schodzą, jakiego staniku wymaga po operacji, czy wrzuca piersi od razu w gorset, czy przez kilka dni chodzi się w bandażu, jak wygląda opieka pooperacyjna? Ewentualnie może kogoś innego z Łodzi polecacie?

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    malinka15
    15 lut 2024

    Rozalina02,
    liczę na to, że jeszcze jakoś implanty się ułożą i piersi będą większe, ale póki co mam w biuście 87, a po operacji miałam 93. Lekarka mnie uprzedziła, że jeszcze o rozmiar zmaleją. A zaczynałam od 82 w biuście, więc generalnie wygląda to słabo. Zwłaszcza jak widzę, a raczej nie widzę ich pod ubraniem, chce mi się wyć. One są juz miekkie, w staniku sportowym jeszcze jakos wygladaja, jak je ulożę, ale w zwyklym od razu się rozjezdżają. Co do przerwy między operacjami, niektórzy wymagają roku, niektórzy pół, a niektórzy 3 miesiące. Zależy od lekarza. Do specjalistów, u których rozważam poprawkę na samą konsultację czeka się około 3 miesięcy, więc już teraz wolę się zorientować, żeby sobie to jakoś zgrać z urlopem i z innymi sprawami, szczególnie, że biorę pod uwagę lekarzy, do których mam daleko.

  • Anonim
    Rozalina02
    Użytkownik wyróżniony
    15 lut 2024

    Malinka15
    Może jak minie więcej czasu piersi zmiękną zrobią się bardziej ruchome i będzie to inaczej wyglądać. Dziewczyny na forum opisują sutacje że gdy piersi zejdą niżej nabiorą maturalnej formy mogą być nawet większe niż początkowo. Może daj sobie czasu więcej. Teraz odrazu mogłabyś robić kolejną operację, czy trzeba odczekać?

  • Anonim
    malinka15
    14 lut 2024

    LizaRiedel,
    1,5 miesiąca temu. Wyjściowka A. Implant 455 ml. Dodaję zdjęcia w ubraniach, żeby pokazać, że dekoltu w ogóle nie mam. Jestem mniej płaska, niż byłam, ale te 2 małe kulki, które się nie zeszły, nie są biustem, o którym marzyłam.

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    11 lut 2024

    Kiedy mialas operacje i pokaz jakies zdjecia. Jaki masz teraz cc w srodku? I jaka wyjsciowke?

  • Anonim
    malinka15
    10 lut 2024

    Marti6,
    nie chcę tu narazie podawać nazwiska lekarki, bo dostęp jest ogólnodostępny, a to nie jest tak, że mam *********** operację, tylko źle mi dobrała implant i w ogóle nie widać, że miałam jakąkolwiek operację. W push- upach, które nosiłam przed zabiegiem miałam większe piersi niż mam. Chciałam większe implanty, odradzila mi, powiedziała, że będę wyglądać źle. 20000 wydane, a dekoltu brak, piersi się nie schodzą, w ubraniu jak byłam plaska, tak jestem. Liczyłam na to, że chociaż o jeden rozmiar wymienię garderobę, a nadal mieszczę się w 32. I mają jeszcze zmaleć.

  • Anonim
    Hela6
    Użytkownik wyróżniony
    9 lut 2024

    Malinka15 można wiedzieć dlaczego poprawka ? I kto Cię operował ?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama