Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

dr Przemysław Jasnowski Częstochowa - opinie

Anonim
Inez81
Użytkownik wyróżniony
Częstochowa · Utworzono: 5 sty 2023 · Ostatnia odpowiedź 1 lip 2023

Witam, zdecydowałam się na powiększenie piersi implantami. Niedługo mam wizytę u dr Jasnowskiego w Częstochowie. Poczytałam o nim dostępne opinie, obserwuję profil na instagramie, gdzie dodaje dużo zdjęć i filmików. Wszystko wygląda ładnie, podoba mi się jakie piersi robi, ale ciekawa jestem jeszcze opinii. Czy któraś z Was u niego była i może podzielić się wrażeniami?

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Inez81
    Użytkownik wyróżniony
    1 lip 2023
    Najlepszy komentarz

    AgaHexa nie jest plastykiem☺️
    Jest chirurgiem onkologiem specjalizującym się tylko w piersiach.
    Mnie to akurat zupełnie nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie-uważam, że jest to jego zaleta, ze działa tylko na jednym polu, a nie jest lekarzem od wszystkiego 😉
    Jestem 4 miesiące po operacji i wszystko wyszło super.

  • Anonim
    AgaHexa
    21 maj 2023

    Dr Jasnowski nie jet plastykiem? No chyba jest tylko dodatkowo onkologiem.
    Operował mnie w zeszłym roku. Przed operacją miałam 2 konsultacje. Na jednej wybrał jedne implanty ale potem zmienił zdanie. Miałam wrażenie że to nie była jakaś super wnikliwa analiza z doborem implantu za to przynajmniej mnie dobrze zmierzył. Uważam ze mam źle dobrane implanty. Chciałam male owszem, ale zabrakło mi z jego strony doradzenia i analizy. Powinien był doradzić mi wyższy profil teraz to widzę. Efekt jest średni. Natomiast był to zabieg argumentacji z podniesieniem i udało mu się to zrobić bez pionowego cięcia. Mam pełne czucie. Wszystko się bardzo dobrze goiło. Tymczasem inna doktor twierdziła że nie da się uniknąć pionowego cięcia i że czucie stracę z dużym prawdopodobieństwem. dr Jasnowski był pewny że czucie zostanie zachowane i tak jest. Nie mam uczucia że mam w sobie ciało obce. Wszystko się dobrze przyjęło. Niestety drogi.

  • Anonim
    Inez81
    Użytkownik wyróżniony
    10 maj 2023

    Mnie się z kolei prace Jasnowskiego podobały, dlatego się na niego zdecydowałam. Jestem 2,5 miesiąca po operacji i jestem baaardzo zadowolona. Zabieg, opieka i efekt super. Z kolei po konsultacji u dr Olender byłam wręcz zniesmaczona jej zachowaniem, podejściem i wypowiedziach o innych lekarzach. Dla mnie nie do przyjęcia i nie położyłabym się u niej. Jasnowski nie jest co prawda plastykiem, ale od początku kariery zajmuje się tylko chirurgią piersi.
    Jak widać każdy ma inne podejście i każdemu co innego odpowiada, najważniejsze żebyśmy my były zadowolone😉

  • Anonim
    AlicjaDies
    30 mar 2023

    Ja byłam u dr na konsultacji i nie zdecydowałam się na operację u niego. Dla mnie to bardziej showman niż lekarz, poza tym nie jest chirurgiem plastykiem.

  • Anonim
    modi
    8 mar 2023

    Hej, ja też orientowałam się aby wykonać u tego lekarza operację ale patrząc na prace, kompletnie nie widziałam tego. Jest tam moim zdaniem coś nie tak. Wybrałam Dr Olender w Żarkach. Blisko. Pani doktor ma specyficzne podejście ale to nie koleżanka na pogaduchy przy kawie. Operacje miałam 2 tyg temu, jestem bardzo zadowolona, zabieg super, opieka rewelacyjna. Będę polecać każdemu. Obejrzyj prace Pani doktor na instagramie lub facebooku.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama