Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dr. Marcin Wolfinger lipotransfer kraków

Anonim
BogusiaP
Użytkownik wyróżniony
Katowice · Utworzono: 13 kwi 2023 · Ostatnia odpowiedź 14 mar 2024

Cześć dziewczyny może ktoś z was zna bo szukam opinii o doktorze Marcin Wolfinger, czy ktoś korzystał z usług tego lekarza??? najbardziej interesuje mnie lipotransfer do biustu wasze wrażenia oraz czy warto? przyjmuje w Krakowie.

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Magdalenawin
    14 mar 2024

    Nie polecam

  • Anonim
    Magdalenawin
    14 mar 2024

    ODRADZAM !

    Opisując sytuację w skrócie:
    Wykonałam zabieg modelowania kwasem.
    Zabieg był wyceniony na 10-15 tysięcy, natomiast po zabiegu usłyszałam kwotę 25000 tysięcy.
    Już na drugi dzień kwasu ubyło, po 2 dniach pojechałam na kontrolę i zostało mi zasugerowane abym zaplacila za kolejne dwie ampułki ( zużyto łącznie 25 ampułek kwasu) ,z nadzieją, że będzie to efekt zadowolalajacy jaki ustaliłam z doktorem ( dwukrotnie spóźnił się godzinę na wizytę) niestety kolejnego dnia kwasu znów ubywało. Zaznaczam że jestem osobą zdrową. Skonsultowałam przypadek z unnym lekarzem który oznajmił że to niemożliwe że kwas w tak krótkim czasie znika.
    Kontaktowałam się z klinika , Dr. Wolfinger przekazywał recepcjonistce informacje abym przyjechała na jedną/ dwie ampulki jako modelka podczas jego jakiś szkoleń. Dlaczego mkalam być modelka skoro zapłaciłam za zabieg 25 tysięcy? I nie ma efektu? Otrzymałam również odpowiedź,że dziękują za MOJĄ SUBIEKTYWNA OPINIE oraz że proponują mi że zrobią mi usg żeby zobaczyć gdzie jest kwas a gdzie nie.
    Jeśli zapłaciłam za 25 ampułek kwasu i efekt zniknął to jaką mam gwarancję że po kolejnym podaniu będzie nadal? Chciałam aby klinika zwróciła mi pieniądze ale oczywiście nie wyrazili zgody. Do dziś Zero kontaktu z klinika mimo że pisałam email oraz wiadomości sms.
    Zaznaczam również że gdybym nei upomniała się o paragon,który bardzo niechętnie dostałam to na pewno bym go nie miała
    Klinika naciskała również abym płaciłam gotówką.
    Proszę nie nabierać się jak ja na instagramowe reklamy.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama