Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dr Jaworowski klinika Timeless prośba o opinie

Anonim
Kropka1985
Białystok · Utworzono: 13 gru 2020 · Ostatnia odpowiedź 22 lut 2021

Hej, mam pytanie czy któraś z Was powiększała piersi u doktora Jaworowskiego? Jest bardzo mało opinii na jego temat, wstępnie zdecydowałam się na operację, termin mam na styczeń, ale wciąż mam wątpliwości, czy to słuszny wybór czy szukać innego lekarza. Ktoś coś? Z góry dziękuję za odpowiedź

16 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    MuslingCC
    22 lut 2021

    Nie stresuj się wyglądem piersi zaraz po operacji. Przestrzegaj zaleceń i jeśli tylko masz jakieś pytania lub wątpliwości, to skontaktuj się z doktorem. Ja byłam załamana wyglądem przez pierwszy miesiąc... prawa pierś mnie przerażała. Była bardzo stercząca z takim „garbem”. Po miesiącu lekarz mi zalecił masaże, odpowiednią techniką i teraz już ładnie się wszystko układa.

    Obydwie piersi miałam mega twarde przez około 2 miesiące. Teraz czuję, że piersi się stają miększe, ale też czuję, że wszystko się jeszcze goi...

    Cierpliwość i przestrzeganie zaleceń pomaga 🌸

  • Anonim
    MuslingCC
    22 lut 2021

    Gratuluję decyzji! Jak się czujesz po operacji?

    Jeśli chodzi o blizny, to ja również miałam takie zgrubienie. Myśle, że jest to normalne. To sposób zszywania miejsca po cięciu. Masować bliznę zaczęłam po miesiącu i dopiero wtedy zaczęłam stosować plastry i krem od czasu do czasu. Blizna pod prawą pachą też tak jakby „ciągła” mi mięsień. Po kilku tygodniach to ustąpiło.

    W klinice mi powiedzieli, aby zaczekać z stosowaniem plastrów, aż rana się zagoi.

  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    7 lut 2021

    Tak, miałam zgrubienie. Po miesiącu zaczęłam stosować plastry i żel.

  • Anonim
    Kropka1985
    5 lut 2021

    Agnieszka, dzięki za zdjęcia, super ta blizna wygląda. A pamiętasz, kiedy zaczęłaś stosować plastry i maść i masaże? Jestem 11 dni po i kupiłam już plastry, tylko nie wiem, czy jeszcze nie za wcześnie, żebym czegoś nie zepsuła. I jeszcze mam pytanie: miałaś takie spore zgrubienie od blizny w kierunku piersi? Domyślam się, że to kanał, przez który był wprowadzany implant, ale jest grube i tylko pod jedna paszką. Jakbym miała tam zaszyta rurkę 😉

  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    5 lut 2021

    4 miesiace po.
    Ja stosuję 4 dni plastry, 3 dni żel by skóra mogła oddychać. No i masuję.

  • Anonim
    Kropka1985
    4 lut 2021

    Hej dziewczyny, jeszcze raz dziękuję za Wasze opinie. Jestem 10 dni po operacji i jest całkiem znośnie 😉 Klinika i obsługa rzeczywiście bez zastrzeżeń, nawet gdybym chciała, to nie ma się do czego przyczepić 🙂 Mam jeszcze do Was pytanie dotyczące blizn pod paszkami. Jak teraz u Was wyglądają? Bo na razie u mnie szalu nie ma, wiem, że to dopiero 10 dni, ale są twarde i dość duże. Od wczoraj używam plastrów Sutricon na redukcję blizn, ciekawe czy coś pomogą 😔

  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    12 sty 2021

    Ja miałam endoskopowo.
    Jestem 3 miesiące po.
    Już wszystko robię jak kiedyś.
    Motiva Ergonomix 440 corse.
    Pamiętając o tym, że piersi do roku się układają.
    Więc jeśli nie muszę, to nie noszę ciężkich rzeczy.
    Jeśli chodzi o drugi biustonosz, to kupiłam sobie przez internet ten sam, co dostałam w szpitalu na zmianę. Firma Corine z fiszbinami. Biust mi nie zmalał.
    A w klinice mi mówili, że można tylko na chwilę ściągać biustonosz do kąpieli i smarowania. Bo będzie to miało rzutowanie na efekt końcowy. Jak dbasz, tak masz. :)

  • Anonim
    MuslingCC
    12 sty 2021

    W takim razie trzymam kciuki, będzie dobrze ☺️🤞🏻Ja tak naprawdę bardzo szybko do siebie doszłam, prysznic wzięłam na drugi dzień już sama. Pomoc miałam tylko przy myciu włosów żeby za dużo rąk nie podnosić. Jednak warto mieć kogoś do pomocy w tym okresie, a zwłaszcza przez pierwszy tydzień. W moim przypadku największym utrudnieniem było i ciagle jest to, iż nie mogę córeczki podnieść. Ale mam nadzieję, że za niedługo będę już mogła...
    Odnośnie biustonosza to nie, nie kupowałam nowego i myśle ze gdybym miała jeszcze raz wybrać to tez nie kupiłabym jednego ekstra. Więc mam ten który się dostaje. Gdy chce go wyprać to piorę go w rękach i daje do wyschnięcia na kaloryfer. W tym czasie daje ciału i piersiom odpoczynek od niego...Teraz będę chciała kupić 1-2 nowe aby mieć więcej ale w odrobine mniejszym rozmiarze. Ten pooperacyjny jest zdaje się odrobine większy gdyż jest dostosowany do piersi które są opuchnięte po zabiegu. Tak naprawdę to nie mogę się doczekać aby go wywalić 😂

    Aaaaa...nie wiem czy tego doświadczysz ale ja po zabiegu miałam niesamowicie opuchnięty brzuch. To dlatego ze opuchlizna schodzi w niższe części ciała. Nie jest to przyjemne, ale normalne. Ja o tym tak do końca nie wiedziałam / nie zdawałam sobie sprawy.

  • Anonim
    Kropka1985
    11 sty 2021

    Musling, dziękuję za odpowiedź, będę miała podobne implanty, bo 375 ml ergonomix full, zabieg mam 25 stycznia. Zdaję sobie sprawę, że dla organizmu jest to szok i musi się przyzwyczaić. A długo dochodziłaś do siebie po operacji? Chodzi o takie podstawowe czynności jak podnoszenie rąk, prysznic itd. I jeszcze mam pytanie o biustonosz pooperacyjny, jeden dostaje się w klinice prawda? Dokupowałaś drugi, żeby mieć na zmianę?

  • Anonim
    MuslingCC
    11 sty 2021

    Dodam tylko, że po cięciu, blizny się ładnie goją pod pachą i myślę, że będą naprawdę mało widoczne...

  • Anonim
    MuslingCC
    11 sty 2021

    Tak, ja miałam robiony zabieg metodą endoskopową. Cięcie przez pachę, Motiva 380 Corse. Na obecną chwilę (ponad miesiąc od operacji) piersi są nadal twarde, jednak powoli widzę postęp. Muszę przyznać, że nie do końca zdawałam sobie sprawę z utrudnień w życiu codziennym po operacji. Ważne jest, aby dać sobie czas i uzbroić się w cierpliwość...
    Cały czas z niecierpliwością czekam, aż piersi zmiękną i staną się bardziej naturalne, miękkie w dotyku. Jednak jest to część procesu... Jakby nie było, to duża ingerencja w nasz organizm i ciało potrzebuje czasu na rekonwalescencję.

    Kiedy jest Twój zabieg?

  • Anonim
    Kropka1985
    7 sty 2021

    Hej dziewczyny! Jak się teraz czujecie? Już trochę czasu minęło od zabiegu, jesteście zadowolone z efektu? Noemi, Musling miałyście robioną operację endoskopowo? Jak długo dochodziłyście do siebie po zabiegu? Przepraszam za ten deszcz pytań, ale im bliżej operacji, tym więcej wątpliwości 😐

  • Anonim
    Kropka1985
    15 gru 2020

    Dziękuję Wam bardzo za odpowiedź, trochę mnie uspokoiłyście, mam nadzieję, że będę równie zadowolona 🙂

  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    15 gru 2020

    Hej ja już jestem po, zabieg miałam 05.10.2020, wszystko ok, polecam.
    Jeśli klikniesz tu w moje imię i nazwisko, to zobaczysz moją historię zabiegu oraz zdjęcia biustu przed i po.
    Jak coś to pisz, chętnie odpowiem, jeśli masz jakieś dodatkowe pytania.

  • Anonim
    NoemiBrah
    15 gru 2020

    Hej,
    30.11.2020 dr robił mi piersi i jednocześnie nosek. Jestem zachwycona tym, jak traktowali mnie w klinice TimeLess, od operacji miałam już 4 wizyty, dziś zobaczyłam swój nosek. Jestem przeszczęśliwa, miałam dość poważną operację, bo biust był spaprany przez poprzedniego chirurga. Przed podjęciem się operacji rok czasu szukałam chirurga i byłam na 3 konsultacjach u najbardziej znanych... i żaden nie wzbudził tak mojego zaufania.
    Nie wszystko złoto, co się świeci. Przejrzałam wiele for internetowych, każdy nawet najbardziej znany lekarz ma jakieś negatywne opinie. Cały zespół TimeLess to anioły. Minęło dopiero 14dni, trochę za wcześnie na ocenianie ostatecznych efektów, ale póki co jestem przeszczęśliwa.

  • Anonim
    MuslingCC
    14 gru 2020
    Najlepszy komentarz

    Witaj, jestem kilka dni po operacji u doktora Jaworowskiego. Na ostateczny wynik estetyczny jeszcze czekam, gdyż piersi są bardzo wysoko położone i opuchnięte. Jednak Pana doktora jak i samą klinikę mogę serdecznie polecić. Doktor jest bardzo konkretny, profesjonalny, ale też słucha i doradza na podstawie danych od pacjentki i swojego doświadczenia. Zespół zgrany i sympatyczny. Bardzo dobra opieka przed jak i pooperacyjna.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama