Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dr Drozd - cena implantu

Anonim
xszarlotkax
Warszawa · Utworzono: 3 lut 2021 · Ostatnia odpowiedź 18 lut 2021

Czy cena implantu Mentor HP i Mentor XTRA HP u dr Drozda jest taka sama? Czym różnią się te implanty + na jakich innych pracuje doktor i jakie są ich ceny? Mam konsultację w marcu i chciałabym rozeznać się w temacie, bo nie wiem dosłownie NIC 🙈

3 komentarze

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    18 lut 2021

    Inulaa - też mnie zdziwiła ta nazwa, choć osobiście aż tak tego nie sprawdzałam, czy takie są 😉
    A pamiętam jak się umawialam na operację, czy już na wizycie to nie było mowy o różnicy w cenie, ale to nie problem zadzwonić i dopytać, myślę...😁

  • Anonim
    Anulka2016
    Użytkownik wyróżniony
    17 lut 2021

    malina216711, nie ma nawet takich implantów jak xtreme HP.
    xszarlotkax, Mentory HP to klasyczne implanty o wysokim profilu, natomiast Mentory HP xtra różnią się swoim wypełnieniem i projekcja. Mianowicie są ponoć 30% naturalniejsze w dotyku, ale za to są bardziej push up. Ja miałam do wyboru tak samo i u mojego lekarza była różnica w cenie 1 tys. Ostatecznie zdecydowałam się na xtra HP, ale operacja dopiero w marcu 😉

  • Anonim

    Anonim

    4 lut 2021
    Najlepszy komentarz

    Mnie nic nie wiadomo, żeby cena miała być różna, ale z reguły stosuje HP Extra... Nie wiem, jaki to Xtreme HP. Ale jak wyższy, to bym nie brała... Ten HP jest dość w dekolcie...

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama