Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dr Anna Olender - opinie

Anonim
Katarzyna89
Kraków · Utworzono: 5 lut 2020 · Ostatnia odpowiedź 10 wrz 2020

Dziewczyny! Zastanawiam się nad operacją powiększenia piersi u dr Olender koło Katowic. Zastanawiają mnie Wasze opinie na temat tej Pani dr oraz to, czy Wam też tak trudno podjąć decyzję odnośnie lekarza, który to zrobi. Tutaj na stronie są raczej same dobre opinie, ale ja i tak nie jestem pewna.

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    joa884245
    10 wrz 2020

    Ja niestety mam zupełnie inne odczucia po konsultacji. Mnie do siebie nie przekonała.

  • Anonim
    Maniata
    17 sie 2020
    Najlepszy komentarz

    Moja opinia też jest pozytywna, chociaż ja jestem po operacji brzucha. Jestem OGROMNIE zadowolona i dziękuję za polecenie dr Olender.

  • Anonim
    Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    22 lip 2020

    Hej ja jestem 4 tygodnie po operacji u dr Olender. Wcześniej byłam w Kato u innego i nie dał mi tyle informacji i poczucia tego, że wie co robi, jak dała Pani doktor. Od wyjścia z gabinetu wiedziałam, że to jest moja Pani doktor, która mnie zoperuje, bo chce bym miała piękne pasujące do mnie piersi :) wie, co robi i odpowiednio dopasowuje rozmiar do sylwetki. Miałam dość asymetrii, mam dwa różne implanty 245ml i 345ml anatomiczne Mentor pod mięsień, pierwsze 4 dni najgorsze, ale potem już z górki :) mimo wszystko Pani doktor wyrównała pięknie piersi i jestem szczęśliwa :)

  • Anonim
    Bartenia
    22 lip 2020

    Tak, ja mam bardzo dobre doświadczenia i opinię na temat dr Anny Olender. Jeśli jeszcze się zastanawiasz, bo wiem, że z powodu pandemii konsultacje były utrudnione, to polecam z czystym sumieniem. Jeden z najlepszych chirurgów w naszym kraju.

  • Anonim
    Ania856087
    5 lut 2020

    Tu na forum jest mnóstwo pozytywnych opinii o dr Oleander

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama