Dr. Andrzej Dmytrzak

Anonim
baska6737
· Utworzono: 8 lut 2009 · Ostatnia odpowiedź 17 lis 2009

Witam.Czy ktoś wie coś na temat dr.Dmytrzaka z kliniki w Szczecinie?Może ktoś się już tam operował??Z góry dziękuje za informacje,Pozdrawiam

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Justyna
    17 lis 2009
    Najlepszy komentarz

    Są piękne :), perfekcyjna plastyka! Ja skromnie o swoim doskonałym biuście, silikonowym :-)

    Mistrz Dr Dmytrzak i Jego Świta- Doktorzy, Asystenci i Szanowne Panie Pielęgniarki- to wspaniali profesjonaliści i bardzo mili ludzie. Podziwiam talenta.

    Jeśli \'fabryka\'- to Cudów! Klinika Aestheticmed faktycznie pełna, ruch tam!...zabandażowani okupowali, ... ale wyjątkowo promienni, roześmiani, szczęśliwi.

    Jestem wniebowzięta, są boskie :))). Bardzo dziękuję.

  • Anonim
    Justyna
    6 lis 2009

    Serdecznie dziękuje za odpowiedź, która mnie uspokoiła i utwierdziła w przekonaniu, ze wybrałam najlepszego z najlepszych. Przepraszam jeśli obraziłam pracujących w klinice chirurgów, nie miałam takiego zamiaru. Wierze, ze nie jest nietaktem (lub ze tak nie zostało odebrane)nazywanie chirurgów uczniami.

    Pozdrawiam Justyna

  • Aesthetic Med

    · 6 lis 2009

    Wybierając chirurga, warto zwrócić uwagę ile lat prowadzi swoją praktykę, w ilu kongresach brał udział i podnosił swoje umiejętności, w jaki sposób merytorycznie udziela odpowiedzi, umówić się na konsultację, podczas której można zapytać o wszystkie nurtujące problemy.
    W klinice dr Dmytrzaka pracuje zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, dr Śliwiński pracuje z dr Dmytrzakiem od 16 lat, operują obaj, operują często razem, dr Śliwiński jest uczniem dr Dmytrzaka, doskonale wykształconym chirurgiem plastykiem, przygotowuje wykłady na zjazdy Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i podobnie jak dr Dmytrzak cieszy się szacunkiem w środowisku polskich chirurgów plastyków. Opinie ze uczniowe koncza 'robote', albo Dr Śliwinski-prawa reka Dr Dmytrzaka obrażają operujących w klinice chirurgów i nie są argumentem, z którym można dyskutować.
    Wszystkie informacje dotyczące operacji zawarte są w dokumencie, który pacjentka otrzymuje opuszczając klinikę, również podpis operującego chirurga.
    Pacjentki kliniki Aesthetic Med pozostają w klinice tak długo, aż dr Dmytrzak uzna, że pacjentka może bezpiecznie opuścić klinikę. W cenie zawarte są 3-4 dni pobytu w klinice, ale jeżeli pacjentka musi dla bezpieczeństwa pozostać dłużej, nigdy nie płaci dodatkowo za niezbędny pobyt. To również świadczy o etyce i odpowiedzialności operujacych chirurgów.

    Niestety w internecie zamieszczane są różne opinie. Z przykrością zauważamy, że niektóre pacjentki z " satysfakcja" piszą niepochlebne opinie. Przyczyny pewno są różne.
    Pacjentki maja za złe, że lekarz poświęca im zbyt mało czasu, rozmowa konsultacyjna trwa czasem godzinę, dwie, i to bywa za mało i zostaje skrytykowane. To powoduje, że czekająca kolejna pacjentka ma za złe, że tak długo czeka i lekarz późno zaczyna operować. Każda z pacjentek oczekuje wiele uwagi, jeżeli odczuje choć minimalnie mniejsze zainteresowanie, na pewno urośnie to do rangi problemu.
    Skąd biorą się niemiłe wpisy o pisarzach, aktorach...osobach publicznych? Pojawiają się felietony w prasie na temat bezkrytycznego oczerniania w internecie. Internet to potęga. Jest bardzo pomocny, ale staje się również miejscem, w którym nie ujawniając tożsamości można pisać wszystko.

  • Anonim
    Justyna
    5 lis 2009

    Chyba niepotrzebnie zaczelam czytac opinie w sieci. Teraz jestem ciut przerazona. Najstraszniejsze co przeczytalam, to ze Dr Dmytrzak operuje do bardzo poznych godzin oraz ze nie ma sie pewnosci, czy to w ogole robi samodzielnie.

  • Anonim
    lady
    26 mar 2009

    hej,bylam operowana u dr Dmytrzaka w grudniu, mialam zabieg powiekszenia piersi implantami anatomicznymi.bylam przerazona najbardziej narkoza,ale doktor sam przyszedl do mnie i osobiscie rozmawial i uspokoil,ze strach to naturalny odruch,przeprowadzil ze mna dluga rozmowe i wytlumaczyl caly przebieg operacji i jak powinien przebiegac okres rekonwalescencji.Jestem zachwycona efektem,piersi sa idealnie dopasowane do mojej figury,ladnie i szybko sie zagoily,a bol jest zupelnie do wytrzymania, zreszta to kwestia indywidulana.Atmosfera i warunki w klinice sa na najwyzszym poziomie-sama klinika wyglada jak bardzo elegancki hotel,wrecz domowa atmosfera.Jesli zdecyduje sie na jakikolwiek inny zabieg jeszcze,to tylko tam.Zreszta jesli chodzi o operowanie ciala,to nie mozna zalowac pieniedzy i nalezy wybrac najlepsze, sprawdzone miejsce.Ja tez siedzialam na kilka tygodni przed zabiegiem na necie,szukajac wszelkich informacji o klinice i dr Dmytrzaku,wiec wiem,jak sie czuje ktos jeszcze przed.Zaufajcie im, to najlepsi specjalisci.Powodzenia.

  • Anonim
    dzamba08
    23 lut 2009

    witam ,mam niestety ten sam problem odnośnie dr Jerzego Potockiego Warszawa i nikt nie moze mi pomóc

  • Anonim
    kamyk
    17 lut 2009

    witam ,czy moze mi ktos powiedziec,jak długo musze czekac na cały zabieg od tej chwili ,gdy mam zrobione badania,Mysle nad operacja u dr Chiciaka w Poznaniu. Moze sie ktos tam operował ,Z gory dziekuje za informacje ,pozdrawiam

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama