Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dobór wielkości implantu

Anonim
lassitudity
Łódź · Utworzono: 21 gru 2023 · Ostatnia odpowiedź 22 gru 2023

Cześć, mam zaplanowaną operację powiększenia piersi w Łodzi u dr Kasielskiej-Trojan. Mam 169 cm wzrostu, 60 kg i około 80 cm pod biustem, wyjściówka to 80A + piersi idące w tubularne. Pani dr na początku zaproponowała umieszczenie samego implantu i poczekanie czy tubularność się wyrówna, proponowane implanty to motiva ergonomix full 355 i 335 ml (ze względu na asymetrię) + metoda pod mięsień, ale powiedziała, że możemy negocjować co do rozmiaru. Jakie macie doświadczenia z tym rodzajem implantów? Jeśli ktoś przeprowadzał operację u pani dr to też czekam na opinie. Zależy mi na dość naturalnym efekcie, nie chciałabym nieproporcjonalnych piersi.

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    tosia93
    Użytkownik wyróżniony
    22 gru 2023
    Najlepszy komentarz

    Ja mam 171cm ale warze około 75kg oraz w biuście mam 85cm. Będę miała implanty 545ml a startuje z zera.
    Ja bym brała większe :)

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    22 gru 2023

    Hej, mam dokładnie takie wymiary jak Ty: wzrost 169cm, waga 61kg, obwód pod biustem 78cm, jedynie rozmiar miseczki przed operacją miałam 80b. Operację miałam prawie 7 tygodni temu. Doktor dobrała mi implanty 455 ml. Uważam, że idealnie. Rozmiar jaki teraz noszę biustonosza pooperacyjnego to 80d. Nie powiedziałabym, że mam mega duże piersi. Są proporcjonalne do sylwetki. Gdybym miała teraz wybierać wielkość, skłonna byłabym wybrać 470ml. Podpytaj jaki będziesz miała rozmiar biustonosza i obwód biuście po operacji . To być może pomoże Tobie w podjęciu decyzji odnośnie wielkości. Po operacji mój obwód w biuście wynosi 95 cm.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama