Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Czym się różnią Mentor Xtra M+ czy HP

Anonim
Suem
Kraków · Utworzono: 8 lut 2024 · Ostatnia odpowiedź 11 lut 2024

Cześć dziewczyny czy wiecie na czym polega różnica pomiędzy implantami Mentor Xtra M+ a HP i które dla kogo są bardziej odpowiednie. Ja mam zabieg w tym roku powiedziałam na wizycie, że zależy mi na na tym żeby piersi nie krzyczały-jesteśmy sztuczne, Pani Doktor zaproponowała 350 xtra M+ albo 370 . Ja nie nie chce mieć też rozlanych na boki po prostu dużych- tłustych cycków- powinny sterczeć. Czytam to widzę, że HP są popularniejsze , czy któraś z was ma jakąś wiedzę czy doświadczenie na ten temat.

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Suem
    11 lut 2024

    A skąd ja mam wiedzieć które będą lepsze dla mnie M+ czy HP jakiego efektu się spodziewać

  • Anonim
    Hela6
    Użytkownik wyróżniony
    9 lut 2024

    Teraz jak sama spojrzałam w katalog przy rozmiarze 370ml M+ średnica wynosi 12,7 przy projekcji 4,7 , a w HP rozmiar 365ml ma średnicy 11,4 a projekcji 5,5.
    Więc sterczące będą HP, ale lekarz dopasuje odpowiednie do Twojej budowy i oczekiwań .
    Ja mam osobiście HP 365 ml i jestem zadowolona .

  • Anonim
    Hela6
    Użytkownik wyróżniony
    9 lut 2024

    Xtra M+ mają większą średnicę, a mniejszą projekcje w porównaniu do HP , wpisz sobie w google katalog mentor xtra zobaczysz dokładnie jakie są różnicę.

  • Anonim
    nitkanitka
    Użytkownik wyróżniony
    9 lut 2024

    Też chętnie się dowiem ..

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama