Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Czy to Duble bubble ? Czy piersi się wyrównają

Anonim
Magdasss
Gdańsk · Utworzono: 5 lip 2023 · Ostatnia odpowiedź 25 kwi 2024

Hej, jestem równo 6tyg. Od operacji. Moje piersi nie wyglądają tak jakbym chciała. Byłam na konsultacji u lekarza op. Zalecił nosić pas uciskowy, w razie konieczności zaproponował przeszczep tłuszczu. Czy któraś z was miała podobny efekt ? Czy to z czasem się wyrównało ? Czy implanty opadną i ta przestrzeń się wypełni ? Będę wdzięczna za wasze doświadczenia

11 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Anna210
    25 kwi 2024

    patrycja128768 dziekuje za slowa otuchy bo ciezko jest psychicznie widziec nieksztaltna piers i zastanawiac sie co poszlo nie tak. 2 tygodnie po operacji poki co i czekam, staram sie spokojnie na to, jak sie ulozą. U Ciebie pieknie sie poukladaly. Gratuluje pieknego biustu 🙂

  • Anonim
    patrycja128768
    24 kwi 2024

    Anna to malutko czasu minęło i wiem , że łatwo się mówi bo ja też sprawdzałam , czytałam i się stresowałam . Jutro moja 13 tygodni i piersi są całkowicie inne . Zobacz zdjęcie te płaskie są po operacji a te wybite po paru tygodniach . Długo miałam jedną pierś innego krztaltu , plus jedna była wgnieciona od góry dzisiaj nie ma śladu.

  • Anonim
    Anna210
    24 kwi 2024

    Widzę że wpisy się zapisują ale po jakimś czasie dopiero :D

  • Anonim
    Anna210
    23 kwi 2024

    patrycja128768 mam nierowna lewa piers, dzis lekarz tlumaczyl mi skad to sie wzielo i ze ma sie wyrownac ale to potrwa (nawet kilka m-cy).
    Dodam zdjecia dla zobrazowania.
    Mam mentor okragle, 325 ml.

  • Anonim
    Anna210
    23 kwi 2024

    patrycja128768 mam wyplaszczona lewa piers od spodu. Lekarz dzis tlumaczyl mi z czego to wynika i ze dajemy temu czas (nawet kilka miesiecy) na zejscie opuchlizny i wyrownania implantu. Dzis mija 12 dzien od operacji. Implant mentor 325 ml, startoealam z A, male B.

    Czekam wiec i mam nadzieje ze to nie bubble duble 😀

  • Anonim
    Magdalenn
    23 kwi 2024
    Najlepszy komentarz

    Hej, tak miałam już jedną operację którą miała na celu wymodelować gruczoł na implancie, niestety efekt nie jest zadowalający. Kolejna operację mam w maju, doktor będzie wycinał torebke i prawdopodobnie wymieniał implant na trochę wiekszy

  • Anonim
    patrycja128768
    19 kwi 2024

    Anna masz od dołu taki efekt ? Ja miałam u góry i zeszło bądź dobrej myśli 🤞

  • Anonim
    Anna210
    18 kwi 2024

    Witaj. Obawiam sie ze moja 1 piers moze byc tez z tym efektem, wiec mam kilka pytan; jak naprawia sie taki efekt?Czy mialas operacje u tego samego lekarza?
    Czy implant byl taki sam jak przy efekcie BD czy dobrany byl inny? Czy technika operacji byla taka sama(pod miesien)?
    Piszesz, ze mialas juz jedna korygujaca operacje a piszesz o kolejnej w maju??
    Bede wdzieczna za odpowiedzi

  • Anonim
    Magdalenn
    15 kwi 2024

    Niestety nie, przeszlam dodatkową operację oraz oddzielnie miałam wykonywany przeszczep tłuszczu ze średnim skutkiem. W maju mam kolejną operację

  • Anonim
    patrycja128768
    29 lut 2024

    Cześć ! Powiedz mi proszę czy pierś się wyrównała ? Widziałam zdjęcia pod innym postem , a sama mam problem z tym że od góry piersi mam takie wklęśnięcie .

  • Anonim
    Enedtill
    10 lip 2023

    Zadaj to pytanie w dziale "zapytaj specjalisty"

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama