Czy tak powinny wyglądać piersi 2,5 mc po zabiegu

Anonim
Aallee
Gdańsk · Utworzono: 3 lip 2017 · Ostatnia odpowiedź 8 lip 2017

Czy tak powinny wyglądać piers 2,5 mc po mastopeksji?? Zabieg powiekszania mialam we wrzesniu..

15 komentarzy

Reklama
  • Dr n. med. Marcin Sierociński

    · 8 lip 2017

    Dopiero w momencie gdy mamy szansę Panią osobiście zbadac można rzetelnie ustosunkować się do Pani pytań. Pani sytuacja raczej do typowych nie należy.Wydaje się że albo zaakceptuje Pani koniecznośc podniesienia piersi z szansą na zachowanie obecnych implantów albo skłaniałbym się do ich wymiany na inne w kształcie i wielkości z równoczesnym przeniesieniem kompleksu otoczka-brodawka.
    Proszę jednak nie uważac tego o czym piszę jako 'pewnik". Nie podejmuję się na ocenę Pani stanu "na odległość".

  • Anonim
    Ataeb
    8 lip 2017

    A gdzie ma Pani ciecia przy mastopeksji?

  • Anonim
    Aallee
    8 lip 2017

    Nie raczej nie..
    Nie mam pojecia ja mam to robione w ramach gwarancji

  • Anonim
    Ataeb
    8 lip 2017

    A ile kosztuje mastopeksja i czy nie przeszkadza zalozony wczesniej implant?

  • Anonim
    Aallee
    6 lip 2017

    Na konsultacji przed powiekszeniem lekarz prowadzacy powiedzial ze nie jest potrzebne podniesienie,ze wystarczy samo powiększenie. Takze to nie jest tak ze ja nie chcialam.. zaufalam lekarzowi..
    Teraz twierdzi ze mam malo elastyczna skórę..
    Czy to jest normalne zeby zabieg mastopeksji wykonywac 2 razy po powiekszeniu piersi?
    Pytanie zadalam przed wizyta u lekarza prowadzacego..
    Pozdrawiam i dziękuję za odp.

  • Dr n. med. Marcin Sierociński

    · 6 lip 2017

    Prawdopodobnie pierwotnie nie chciała Pani podniesienia a jedynie powiększenie, a teraz w następnym etapie ma Pani zaplanowane kolejne zabiegi.Rozumiem więc że jest Pani pod "stałą opieką" . Nie wiem więc jak moglibyśmy Pani pomóc na łamach forum.

  • Anonim
    Aallee
    5 lip 2017

    "Obwisla skora po powiekszeniu piersi" watek na forum tam mam zdjęcia jak wygladaly piersi po operacji i po 4 mc jak zrobily sie worki przed mastopeksja.

  • Anonim
    Aallee
    5 lip 2017
    Najlepszy komentarz

    Zabieg powiększenia piersi mentor 375ml hp miałam we wrzesniu. Po 4 mc pod piersiami zrobily mi się worki. W kwietniu mialam zabieg mastopeksji. Na zalaczonym zdjęciu tak wyglądają piersi 2.5 mc po tym zabiegu. W poniedziałek bylam na kontroli i na wrzesień mam kolejny zabieg mastopeksji. Uzasadnienie lekarze: mam skórę sklonna do rozciagania..

  • Anonim
    Aallee
    5 lip 2017

    Tak

  • Dr n. med. Marcin Sierociński

    · 5 lip 2017

    Zabieg we wrześniu to nie 2,5 miesiąca po.... ?
    Nie wiemy nic o Pani ani o typie/rodzaju korekcji. Powinna Pani udac się na kontrolę do lekarza który Panią operował w wyznaczonym przez niego czasie.

  • Anonim
    asylwetka
    5 lip 2017

    to decyzja operatora?

  • Anonim
    Aallee
    5 lip 2017

    Pod koniec września mam kolejny zabieg mastopeksji..

  • Anonim
    asylwetka
    5 lip 2017

    Na zdjęciu nieco kiepsko widać, czy mogłabyś dodać inne, w tym od przodu?
    Ponadto czy kontaktowałaś się z operatorem, jeśli tak, to jakie ma stanowisko w sprawie?

  • Anonim
    Iwa465752
    4 lip 2017

    Witam nie wyglada to ciekawie. Dziwia mnie efekty zrobienia biustu. Ja mam zrobione od poczatku byly piekne rowne idealne. Mam w swoim gronie kilka kolezanek i rowniez efekty sa cudne. Wydaje mi sie ze to wszystko w rekach lekarza. Trzeba isc do dobrego lekarza i nie zalowac pieniedzy. Ja z calego serca polecam Dr. Arkadiusz Kuna. Cudowny lekarz i przedewszystkim umie robic biusty.

  • Anonim
    zanea
    3 lip 2017

    ojej a to nie powstała ta słynna torebka? chętnie dowiem się co na to lekarz jakby któryś mógł się wypowiedzieć

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama