Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Czy implanty B-lite Polytech nie mają certyfikatu UE?

Anonim
Anonim
Warszawa · Utworzono: 2 kwi 2021 · Ostatnia odpowiedź 2 kwi 2021

Dzień dobry. Od dłuższego czasu czytam o różnych implantach. W ostatnim czasie zainteresowałam się tematem implantów lżejszych niz te „tradycyjne”, ale okazało się, że nie mogą być już używane. Proszę o weryfikację tego. co napisałam. Po konsultacji z lekarzem okazało się, że mam pseudoptozę i mimo młodego wieku i tego, że nie rodziłam, powinnam jednoczasowo mieć wykonane powiększenie implantami oraz mastopeksję. Czy istnieje jakaś dobra alternatywa dla tych implantów?

3 komentarze

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    2 kwi 2021

    Dziewczyny, o co chodzi z tymi implantami lekkimi, ponieważ sama zastanawiam się nad wymianą i właśnie tak myślałam, że może przy większych rozmiarach implantów warto było by wziąć te lekkie, widziałam, że są co prawda droższe, wiecie o co chodzi?

  • Anonim

    Anonim

    2 kwi 2021

    Gdzie miałaś wykonywaną operację? Również miałam proponowane Motiva Round, ale rozważam teraz Mentory. Każdy lekarz proponuje co innego. Czy mogłabyś napisać coś więcej o swoich piersiach (wyjściówkę, czy tez miałaś opadające)?

  • Anonim
    Lola2000
    2 kwi 2021
    Najlepszy komentarz

    Ja miałam proponowane b-lite, ale lekarz powiedział, że są dość trwarde. Potem znalazłam na zagranicznym forum opinie, które nie były zbyt pochlebne - właśnie ze względu na twardość i mało naturalny wygląd.
    Ja mam motivę round (trochę twardsze od ergonomix) i jestem z nich bardzo zadowolona. Piersi wyglądają naturalnie, ale są bardzo jędrne :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama