Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Czekam na zabieg powiększenia piersi - grupa wsparcia

Anonim
nika2006
Wrocław · Utworzono: 9 maj 2019 · Ostatnia odpowiedź 26 gru 2021

Cześć dziewczyny. czy któres z was czekają na zabieg powiekszenia piersi w najbliższym czasie? zapraszam do wymiany doświadzeniem z przebytej konsultacji. Jaka jest wasza budfowa ciala i jakie implanty wybrałyscie?

598 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    KasiaOlan
    Użytkownik wyróżniony
    26 gru 2021

    Fiufiu
    13 tys operacja
    5tys implanty
    Pan profesor wyjątkowo czarujący 🤪
    Zapisz sobie wszystkie pytania, ja tego nie zrobiłam i żałowałam.
    Wiele nie zapamiętałam z tej rozmowy. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale byłam tak zestresowana....
    Po drugie myślałam, że będę mieć jeszcze jedną wizytę.
    Ale mam ogólnie ogromne przekonanie do tego człowieka, widać, że to osoba z wiedzą i talentem.
    Nie wiem czy wiesz, ale był pierwszym lekarzem w PL, który wykonał operację wytworzenia dwóch piersi z jednej.
    Zależało mi również na kimś z 3miasta, jestem straszną panikarą i chce mieć klinikę blisko gdyby coś się działo.

    Patrząc na jego dokonania, to chyba dobrze wybrałaś jeśli to druga operacja.
    Czemu wymieniasz?

  • Anonim
    Fiufiu
    Użytkownik wyróżniony
    26 gru 2021

    KasiaOlan dzięki za wyczerpująca odpowiedź. Właśnie wolałam umówić się na konsultacje w realu, żeby wszystkie szczegóły omówić, tym bardziej, że ja wymieniam stare implanty, z którymi żyje 15 lat. Mam teraz anatomiczne, a zastanawiam się nad ergonomixami, wolę, żeby lekarz się wypowiedział i doradził. Jak wrażenia z wizyty u profesora? Póki co same superlatywy słyszę. Jeśli mogę zapytać, to ile płacisz?

  • Anonim
    KasiaOlan
    Użytkownik wyróżniony
    26 gru 2021

    Niebieskooka
    No właśnie u mnie podobnie
    340 Demi obawiam się że może być za małe
    Ale następne w tabeli to 400ml i wysoki profil 🤦
    Najbardziej chciałabym 360ml tylko że szerokość nie taka

    Też nigdy biustu nie miałam i akceptuję siebie taką, nie zawsze nosiłam usztywniane staniki
    Więc raczej przywykłam do braku biustu
    I nie wiem czy to 400ml nie będzie w moim wypadku przesadą i to jeszcze o wyższym profilu

  • Anonim

    Anonim

    26 gru 2021

    KasiaOlan jeżeli moje wyniki będą ok to po operacji wstawię zdjęcia. Niestety ja po wykarmieniu mojej dwójki a łącznie trwało to 4 lata, bo jadły po 2 lata mam coś tak okropnego, że nawet te 350 ml będą cudowne. Skoro nigdy nie miałam za dużego biustu to nie chce teraz przesadzić i boje się wziąć hp bo musiałabym brać co najmniej 400 według mojej szerokości a trochę się obawiam tego, chociaż strasznie mnie korciło. Stwierdziłam, że na co dzień nie będę zbyt dużo nosić, a na super wyjścia będzie super stanik. Ja też znam się na tym :D, ale jak IIIIaaaa napisala mi ze stanik 70 e ma trochę przymaławy to zaczyna mi się odechciewać tego 375ml, ale z drugiej strony przy mojej tragicznej wyjściowe myślę czy nie wziąć tego 375ml haha.

  • Anonim
    KasiaOlan
    Użytkownik wyróżniony
    26 gru 2021

    Fiufiu
    Wizytę miałam na początku września br. Jeśli nie jest to wizyta on-line to przygotuj się, że na tej wizycie zostanie juz dobrany implant. Termin dostałam na 3 sierpnia 2022r. Ale na początku grudnia wpadłam na pomysł, że jednak nie będę czekać na urlop, tylko mogę wcześniej wziąć zwolnienie lekarskie. Napisałam wiadomość do kliniki, że od początku stycznia mogę być wciągnięta na listę rezerwową. Chyba po tygodniu dostałam telefon. Były dwa terminy, początek stycznia i końcówka. Zdecydowałam się na koniec miesiąca. Podobno teraz przez covid zwalniają się terminy. Więc jeśli masz już pieniądze i termin jest obojętny, mów, że chcesz być na liście rezerwowych.

  • Anonim
    KasiaOlan
    Użytkownik wyróżniony
    26 gru 2021

    Niebieskooka
    Doskonale cię rozumiem, mam podobne przemyślenia. Na początku chciałam małe i naturalne.
    Czym dłużej czekam tym wydaje mi się, że powinnam wybrać większe. Chociaż odradza mi to każdy co mnie zna. Mam 38 lat i też boję się grawitacji z dużym implantem. Mam jakieś przeczucie, że zostanę przy 340ml a ostatecznie chyba poradzę się lekarza.
    A na specjalne okazje będę się ratować stanikami.
    W tym to mam wprawę jak nikt🤣
    Tez widzialam twoja wyjściowkę. Sama jestem po dwóch ciążach ale nigdy nie karmiłam i nigdy nawet w 9 miesiącu biust mi się nie powiększył.
    Na zdjęciach wyglądam jak nastoletni chłopiec 🤣
    Ale kochana to nasze ostatnie tygodnie w takich wersjach 😁 Może być tylko lepiej🤪

  • Anonim
    Fiufiu
    Użytkownik wyróżniony
    26 gru 2021

    KasiaOlan jak długo czakalas na termin operacji u progu Szychty? Na początku stycznia mam konsultacje i zastanawiam się jakie są terminy.

  • Anonim

    Anonim

    26 gru 2021

    KasiaOlan widziałam Twoją wyjsciowke, gdzieś tutaj na forum znalazłam, moja raczej gorsza od Twojej. Mi podobają się piersi od IlIaa, ona ma też moderate plus 350 ale innej dziewczyny widziałam, to wyszły jej mniejsze i boję się, że mi też wyjdą za małe. Byłam na konsultacji u innego lekarza to polecała moderate plus 375 ml lub 400ml jak dla mnie i odradziła mi hp. Powiedziała, że mogą mi odstawać u góry jak dwie kule, a ze względu na to, że w przyszłym roku kończę 40 lat to powiedziała mi tez coś takiego, że u mnie kolagenu będzie co raz mniej i czym większy implant i cięższy tym większa szansa, że rozejdzie się na boki i będę mieć taką autostradę, że za 3 lata przyjdę znowu pod nóż. Tak się wystraszyłam że zmieniłam u lekarza na 350, cieszę się że poszłam na drugą konsultacje. Jednak cały czas waham się czy nie zmienić na 375 bo jeżeli ma szersza podstawę to powinno być ok czy zostać przy tych 350ml i cieszyć się mniejszym biustem. Moj lekarz, u którego zdecydowałam się na zabieg powiedział, że poleca mi te 350, ale 375 tez powinno się zmieścić, głupie 25 ml, 1 mm projekcji i 3 mm szerokości podstawy rożnicy a nie wiem co zrobić. Miałam mieć zabieg pod koniec lutego i myslalam , że nam jeszcze czas a tutaj zwolnił się termin i zgodzilam się. Z jednej strony cieszę się, że będę mieć to już za sobą i może zdążę się do nich przyzwyczaić do wakacji a z drugiej strony mam chwilowe ataki paniki.

  • Anonim
    KasiaOlan
    Użytkownik wyróżniony
    23 gru 2021

    Niebieskooka
    Profil Demi
    Ja też nie mam dużo tkanki tłuszczowej
    I też się boję dwóch piłek...

    A z drugiej strony to się zastanawiam czy 340 ml to nie za mało.
    Tylko wg tabeli chyba musiałabym wybrać wyższy profil i pojemność 400ml 🙄
    A to chyba przesada
    Codziennie zmieniam zdanie 🙈

    Mam już USG, prześwietlenie i grupę krwi
    Resztę zrobię na początku stycznia

  • Anonim

    Anonim

    23 gru 2021

    Kasia Olan. A jakie to są okrągłe? Pamiętasz jaki profil i projekcja? Ja początek stycznia, mam mało tkanki tylko 1 cm i boje się wziąć tych z większą projekcją, że będą odznaczać się u góry, zależy mi na pełnym C i będę w siódmym niebie. Po świętach robię badania i usg, mam nadzieję, że wyjdą dobre bo chce mieć już to za sobą.

  • Anonim
    KasiaOlan
    Użytkownik wyróżniony
    21 gru 2021

    Niebieskooka
    Ja też czekam 😁
    Koniec stycznia
    Profesor Szychta
    Motiva ergonomix 340ml

  • Anonim

    Anonim

    20 gru 2021

    Nika 2006 jesteś jeszcze może tu? 5 stycznia mam mieć zabieg, mam 175 cm, 63 kg i 75 pod biustem, mam wstępnie wybrane hp moderate plus 350 lub mam zmienić na 375 ale te co mam wybrane to nie są te co Ty masz xtra tylko zwykle. Twoje mają projekcje chyba 4,4 a moje 3, 9 lub 4,0. Zobaczyłam Twoje piersi i zastanawiam się nad zmianą tych implantów. Napisz proszę jak obecnie Twój biust, czy nie jest za duży właśnie do biegania ?. Czy ten efekt pushup masz tylko w staniku czy może bez stanika też?

  • Anonim
    Kicia877950
    Użytkownik wyróżniony
    31 mar 2021

    Czekam na zabieg powiększania piersi u dr Kuźlan. To trzeci lekarz, u którego byłam na konsultacji i chyba już wystarczy 🤭 😜
    Wstępnie termin na 11.05, ewentualnie druga połowa czerwca. To zależy, jak się w pracy poukłada. Startujemy z małego A. Pani dr zaproponowała implanty Mentor anatomiczne 325 i 370 ml, bo mam asymetryczną klatkę piersiową. Ale zaproponowała też okrągłe Mentor X-treeme memory gel o średnim profilu, bo też ładnie i naturalnie wyglądają, a na tym mi bardzo zależy. Może ma ktoś podobne? Jak u Was przebiegała rekonwalescencja? Może któraś też miała i pani doktor Kuźlan?

  • Anonim
    Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    21 sty 2021

    Nie byłam w trakcie leczenia. Trądzik mam od zawsze. Nie jakiś spory, ale zawsze był. Nie było przeciwskazań.

  • Anonim
    Aaabbb
    21 sty 2021

    Xyzgryy a czy lekarz nie widział przeciwwskazań? Czy zostało to przemilczane :)? Byłaś w trakcie leczenia trądziku?

  • Anonim
    Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    21 sty 2021

    Aaabb ja mam trądzik

  • Anonim
    Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    21 sty 2021

    Seromy to jedna, 6 tyg. temu

  • Anonim
    Aaabbb
    21 sty 2021

    Witam Was dziewczyny. Czy któraś z Was miała problem z trądzikiem na twarzy i miała operację?

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    21 sty 2021

    3 usunięcia seromy? Kurde, może idź do innego lekarza to skonsultować? Bardzo ci współczuję, wiem, ile sama sie najadłam strachu przy 1 opeeracji, jak mi powiedział, że mi grozi wyciągnięcie implantu... Tobie pewnie czyścili komorę i wkładali implant?

  • Anonim
    Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    20 sty 2021

    Operacyjnie, antybiotyk nie pomógł, była to 3 moja operacja ;(

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama