Utwórz wątek

Czekam na zabieg powiększenia piersi - grupa wsparcia

nika2006
· Utworzono: 9 maj 2019 · Zaktualizowano: Wczoraj 19:36

Cześć dziewczyny. czy któres z was czekają na zabieg powiekszenia piersi w najbliższym czasie? zapraszam do wymiany doświadzeniem z przebytej konsultacji. Jaka jest wasza budfowa ciala i jakie implanty wybrałyscie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

585 komentarzy

• Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    Wczoraj 19:36

Nie byłam w trakcie leczenia. Trądzik mam od zawsze. Nie jakiś spory, ale zawsze był. Nie było przeciwskazan

• Aaabbb
    Wczoraj 16:54

Xyzgryy a czy lekarz nie widział przeciwwskazań? Czy zostało to przemilczane :)? Byłaś w trakcie leczenia trądziku?

• Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    Wczoraj 16:16

Aaabb ja mam trądzik

• Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    Wczoraj 16:15

Seromy to jedna, 6 tyg temu

• Aaabbb
    Wczoraj 14:09

Witam Was dziewczyny. Czy któraś z Was miała problem z trądzikiem na twarzy i miała operację?

• angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    Wczoraj 08:14

3 usunięcia seromy? Kurde, może idź do innego lekarza to skonsultować? Bardzo ci współczuję, wiem, ile sama sie najadłam strachu przy 1 opeeracji, jak mi powiedział, że mi grozi wyciągnięcie implantu... Tobie pewnie czyścili komorę i wkładali implant?

• Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    20 sty 2021

Operacyjnie, antybiotyk nie pomógł, była to 3 moja operacja ;(

• angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    19 sty 2021

U mnie ta lewa pierś była w innym kształcie nabrzmiała i obolała... lekarz mnie tak nastraszył, że jak antybiotyk nie pomoże, to bd trzeba wyciągnąć implant... a jak ci ściągali płyn?

• Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    19 sty 2021

angela1989, ja właśnie miałam ściągany, mija 5 tyg i mam dalej dolegliwości rożnego rodzaju, pierś opuchnieta, „gąbczasta”, dziwny kształt, operator zapewnia, że wszystko ok, ale chciałam po prostu usłyszeć jak inne dziewczyny, co miały taki przypadek, to przeszły.

• angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    19 sty 2021

Ja miałam plan wokół lewej piersi po 1 operacji... brałam antybiotyk 3 tyg i wszystko skończyło się dobrze, ale strach był.

• Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    17 sty 2021

Są tu może jakieś dziewczyny, które miały usuwany płyn wokół implantu (seroma)?

• angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    14 paź 2020

Lola2000 bierz większe, będziesz potem żalowała 😔

• Lola2000
    14 paź 2020

Hej, mi dr proponuje 255 cc full motiva, ale zastanawiam się nad większymi. Startuję z rozmiaru 70C. Mierzyłam na wizycie specjalny biustonosz i przy 295cc wydawały się ogromne, ale podobno efekt końcowy zazwyczaj jest nawet sporo mniejszy niż na przymiarkach. Nie chciałabym potem żałować, że mogłam jednak większe... Kochane, macie związane z tym doświadczenia?

• anejda
    13 paź 2020

Cześć, ja mam mieć operację 18 stycznia u dr Kubasika. Czy któraś z Was może coś powiedzieć na jego temat? 🙂

• Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    5 paź 2020

Biustonosz 65E z esotiq bez push up 😉

• Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    5 paź 2020

Biustonosz 65E z esotiq bez push up 😉

• Malutka87
    Użytkownik wyróżniony
    4 paź 2020

Dziewczyny, każda z Nas jest inna i u każdej ten sam implanty może dać różny efekt. Ja jestem 3 miesiące po operacji implantami anatomicznymi Mentor 245ml i 345ml i są dla mnie idealne 🤩 noszę stanik w rozm. 65D chociaż mam wrażenie jakby teraz były trochę większe i kupiłam 65E i stanik leży jak ulał. Zależy też jaki model jaka firma. Pod biustem mam 72cm, a w biuście 87cm. Mam 158cm wzrostu i ważę 52kg. Nie wyobrażam sobie mieć większych, a naczytałam się tu żeby brać dużo większe, ale jednak cieszę się, że zaufałam mojej Pani Doktor, bo wyrównała moje piersi i idealnie do mnie pasują wyglądają naturalnie, a w push up pięknie wypełniają dekolt jak przy okrągłym implancie. Jeśli się zastanawiacie to nie macie nad czym teraz wszystko leży idealnie na mnie. 🥰🥰🥰

• Aga853974
    Użytkownik wyróżniony
    1 paź 2020

enyaclaudia - lekarz mnie zapewniał, że uzyskam taki efekt, te implanty wypadają dosyć szerokie, ale płaskie, dlatego lepiej brać wysoki profil, z tego co czytam. Wiźc zostanę przy tych 300 :)

• enyaclaudia
    Użytkownik wyróżniony
    1 paź 2020

Aga853974 - z takimi bedziesz miala te C/male D. Ja mam 168, 58kg, pod biustem 72 mam 490ml i mam E

• Aga853974
    Użytkownik wyróżniony
    1 paź 2020

Hej dziewczyny. Operację mam na początku grudnia, moje wymiary 162, waga 56 kg, pod biustem 70 cm. Mam wybrane implanty Nagor 300 ml UHP zastanawiam się czy nie za małe :p ale nie chce mega dużych piersi tylko pełne C małe D.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać