Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Czarny sutek po liftingu piersi

Anonim
Asss111
Białystok · Utworzono: 4 lut 2024 · Ostatnia odpowiedź 4 lut 2024

Hej, miałam powiększane piersi wraz z liftingiem ponad tydzień temu. Wszystko goi się w porządku z wyjątkiem jednego sutka. Jest w połowie czarny. Wygląda to strasznie jakbym miała martwicę. Byłam na konsultacji u swojej operatorki to też stwierdziła że brzydko się goi, ale usłyszałam od niej że wyleczymy go. Przepisała mi jedynie płatki z jonami srebra bo cały czas jest z jednego miejsca krwawy wysięk. Podobno ma sie przebudować i ten czarny naskórek ma zejść. Nie dostałam żadnej maści ani antybiotyku jedynie te płatki. Czy może któraś z was spotkała się z taka sytuacją i ma jakieś doświadczenia jak to dalej będzie wyglądać? Bardzo dziękuję za pomoc

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    4 lut 2024

    O rany, kiepsko to wygląda.
    A lekarz mówił dlaczego tak się stało?

    Trzymam kciuki, może to tylko jakiś wylew z naczyń krwionośnych i faktycznie trzeba czasu na regenerację.


    Nie martw się na zapas i obserwuj. W razie czego przyciśnij lekarza, żeby to kontrolował sumiennie.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama