Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Ćwiczenia po powiekszeniu piersi

Anonim
martagyl
Użytkownik wyróżniony
Sosnowiec · Utworzono: 10 lip 2020 · Ostatnia odpowiedź 3 lut 2021

Cześć. Chciałam Was zapytać po jakim czasie po operacji wróciłyście do aktywności fizycznej? Ile dni, tygodni po i co konkretnie ćwiczyłyście? Możecie jakoś konkretnie opisać, typu 4 tygodnie po – ćwiczenia na nogi bez obciążenia, rowerek itp.? Czy ćwiczyłyście też z gumami albo obciążeniem? Kiedy zaczęłyście ćwiczyć brzuch, po jakim czasie powrót na siłownię i co tam konkretnie robiłyście? Czy tylko cardio (jeśli tak, to jakie), czy już coś z siłowych? Będę bardzo wdzięczna, bo jestem 9 dni po operacji i już nie mogę się doczekać, żeby poćwiczyć…

30 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    WIO
    3 lut 2021

    Hej martagyl, napisz, proszę, po jakim czasie piersi zeszły w dół po operacji. 12 lipca pisałaś, że masz garba nad piersiami, a w październiku, że jest ok, co potwierdza piękne zdjęcie. Pytam, bo ja sama jestem 7 dni po operacji i mam takie garby nad i straaasznie się boję, czy te implanty zejdą w dół. Lekarz kazał uciskać parę razy dziennie. No i mąż uciska, że łzy lecą z bólu, ale i ze strachu, że tak zostanie :( Będę naprawdę wdzięczna za odpowiedź. Dziękuję!

  • Anonim
    MuslingCC
    14 gru 2020

    Hej, przeczytałam jeden z Twoich pierwszych postów odnośnie wysoko osadzonych implantów po operacji oraz tego „garba” na piersiach. Rozumiem, iż u Ciebie wszystko się informowało. Po jakim czasie piersi opadły i nabrały normalnego kształtu u Ciebie?

  • Anonim
    OlciaA
    Użytkownik wyróżniony
    24 lis 2020

    No mi się tak wydaje, bo u góry implantu mimo iż jest bardziej tam wypukłe to nawet odgnioty od stanika są mniejsze, a tam na dole straszne odgnioty od stanika i aż wgłębienie to się zrobiło... ale to moje spostrzeżenia, lepiej zapytać lekarza

  • Anonim
    Karola31
    24 lis 2020

    Koko362 gdzieś w lawinie opinii i pytań czytałam o tym marszczeniu implantu, tak chyba nie powinno być. Może spróbuj skontaktować się z lekarzem i upewnić.

  • Anonim
    Karola31
    24 lis 2020

    Lekarz powiedział, że w związku z tym, że wcześniej miałam piersi pomniejszanie i podnoszone, implant potrzebuje czasu, żeby się ułożyć i, żeby opaść. Wszystko ok, tylko, że wcześniej nikt mi o tym słowa nie powiedział. Jakby ok, mamy zimę, chodzę zakryta, mogę te 3 miesiące poczekać, ale wcześniej nikt mi słowa o tym nie powiedział. Co się napłakałam i namartwiłam to moje… noszę bandaż elastyczny, co zalecił lekarz do 1,5 miesiąca po operacji. Zdejmuję tylko przed prysznicem.
    Ma on na celu ściągać piersi do siebie i zabezpieczyć implant przed stałym podniesieniem się do góry. Mają 3 miesiące, żeby opaść. Z jednej strony cieszę się, że to nic złego i że tak po prostu to wygląda i trzeba czekać, a nie, że coś złego się stało, ale z drugiej strony nikt mnie o tym nie uprzedził, a powinien. Lekarz w szoku, że ja stawiam oceny tak szybko po operacji, wręcz nawet trochę oburzony, że już bym chciała jakiś efekt. W życiu bym po prostu nie pomyślała, że piersi po operacji powiększenia mogą tak wyglądać stąd moje zmartwienia. Mam tylko nadzieje, że po tych 3 miesiącach wszystko pięknie się ułoży, tak jak dziewczynie z głównego posta.

  • Anonim
    Koko362
    Użytkownik wyróżniony
    24 lis 2020

    U mnie wystąpił inny problem: bardzo czuję marszczenie implantu, i przy pochyleniu i nawet kiedy robię masaż piersi...

  • Anonim
    Koko362
    Użytkownik wyróżniony
    24 lis 2020

    Karola31 wyglada na to, ze większość implantu jeszcze znajduje się w górnej części, to znaczy, że z czasem mięsień odpuści implant i zrobi się ładniejszy kształt. Ale ciekawa jestem, co doktor powiedział odnośnie stanika, jak zauważyła Olcia, być może za bardzo spłaszcza?

  • Anonim
    OlciaA
    Użytkownik wyróżniony
    24 lis 2020

    Karola31 może za ciasny stanik i tak je ściska i spłaszcza, że nie mają jak się wybić? Nosisz go cały czas? Może po ściągnięciu się zmieni

  • Anonim
    Karola31
    19 lis 2020
    Najlepszy komentarz

    Koko362 jednak dużo lepiej niż u mnie. U Ciebie są ładne okrągłe, a u mnie płaskie, kwadratowe naleśniki...
    Znalazłam tu jakiś post i dziewczyna napisała, ze po 6 miesiącach dalej ma takie.
    Nie wiem sama, co mam myśleć, jak patrzę na siebie to tylko mi się chce płakać... gdybym miała takie jak Ty, to bym się wcale nie martwiła, a ja wyglądam jak potwór... :( powoli żałuję w ogóle, że się na to zdecydowałam. Dzisiaj mija dwa tygodnie, a one wcale nie są ładniejsze...

  • Anonim
    Koko362
    Użytkownik wyróżniony
    19 lis 2020

    Karola31 Zobacz, jak było u mnie

  • Anonim
    Koko362
    Użytkownik wyróżniony
    18 lis 2020

    Karola31 Zgadzam się ;) mam nadzieję, że będziemy na 100% zadowolone :) ❤️

  • Anonim
    Karola31
    18 lis 2020

    Dziękuje dziewczyny. Naprawdę dużo lepiej i spokojnie jest z kimś porozmawiać kto chce coś doradzić i miał podobne sytuacje :) żeby tylko na koniec nasze męczarnie okazały się warte tego wszystkiego! Ściskam i dziękuje ❤️

  • Anonim
    justys1818
    Użytkownik wyróżniony
    18 lis 2020

    Karola31 miałam to samo po lewej stronie, przy każdym wdechu mega ból, masakra jakaś. Jakoś 1,5 tyg po operacji mnie złapało i trzymało ze 4 ‐5 dni i powoli przechodziło. Zadzwoniłam wtedy do mojej dr i powiedziała że musiałam się w nocy przeciągnąć czy coś i mięsień naciągnąć. Kazala poczekać kilka dni i gdyby nie przechodziło to miałam przyjść do niej.

  • Anonim
    Koko362
    Użytkownik wyróżniony
    18 lis 2020

    Karola31 Myślałam, że to od skory zależy... W takim razie nie wiem... Ale ja też nie byłam poinformowana :(

  • Anonim
    Karola31
    18 lis 2020

    Koko362 ja urodziłam synka, miałam bardzo rozciągnięte piersi. Zrobiłam pomniejszanie i podnoszenie na wiosnę 2019, a teraz powiększenie. Schudłam od czasu pierwszej operacji i niestety już skóra raz rozciągnięta nie jest tak elastyczna.. dlatego chciałam je wypełnić implantami. Sama nie wiem od czego to zależy, szkoda po prostu, ze lekarz nic nie powiedział...

  • Anonim
    Koko362
    Użytkownik wyróżniony
    18 lis 2020

    justys1818 Masz szczęście :) to bardzo ważne, żeby była odpowiednia komunikacja

  • Anonim
    Koko362
    Użytkownik wyróżniony
    18 lis 2020

    Karola31 Myślę, że to zależy od jakiego rozmiaru startujesz, od skóry. U mnie nierosciagnieta skóra, nie miałam jeszcze dzieci, i prawdopodobnie dlatego taki kształt piersi był na początku, a z czasem skóra się rozciągnęła i implant upuścił się niżej

  • Anonim
    Karola31
    18 lis 2020

    Mi jak tylko skończył się ból piersi, pojawił się okropny ból, kłucie z lewej strony żeber.
    Każdy oddech to ból, jestem znowu na przeciwbólowych, a rano dosłownie z łzami w oczach biegnę po tabletki... pewnie to jakiś ucisk na nerw, ale daje się ta operacje we znaki. Już nawet nie dzwonię do kliniki, bo przecież żadnej rady nie dostanę innej niż „proszę czekać aż przejdzie” :)

  • Anonim
    Karola31
    18 lis 2020

    Przed operacją to by w tyłek weszli, a później cierpi człowieku i zamartwiaj się... mnie jedynie dziwi dlaczego dlaczego dziewczyny maja ładne, okrągły biust od razu, a my mamy takie przygody?

  • Anonim
    Koko362
    Użytkownik wyróżniony
    18 lis 2020

    Karola31 i odnośnie kontaktu z lekarzem. U mnie to samo! Nie ma możliwości bezpośredniego kontaktu telefonicznego z lekarzem. Prawie co dzień pojawiają się nowe obawy i pytania, a nie ma opcji otrzymać odpowiedzi, trzeba czekać tydzień albo więcej, to okropne

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama