Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Ćwiczenia na powiększanie piersi

Anonim
Berenika_Wi_niewska
Warszawa · Utworzono: 16 wrz 2022 · Ostatnia odpowiedź 20 mar 2024

Cześć. Ostatnio znalazłam w sieci zestaw ćwiczeń na podniesienie i ujędrnienie biustu. Czy próbowałyście? Jeśli tak, to jakie są efekty? Chciałabym wypróbować ale nie wiem w sumie czy to daje efekty. Czy marnować na to czas?

14 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Selverta
    20 mar 2024

    Ujędrnia a przez to biust wygląda na o wiele większy. Tak wiec można powiedzieć, że powiększa. Balsam jest super, widzę zdecydowaną poprawę jędrności skóry biustu. Polecam wszystkim dziewczynom, które potrzebują odpowiedniej pielęgnacji biustu np. po ciąży lub zrzuceniu wagi. Po użyciu balsamu skóra staje się bardziej elastyczna, a biust wydaje się jędrniejszy. Zresztą mi zależało właśnie bardziej na jędrności bo straciłam sporo na jędrności biustu z tego powodu, ze po porodzie sporo schudłam i to odbiło się na wyglądzie moich piersi.

  • Anonim
    maluska025
    19 mar 2024

    stosowałam ten breastfem i powiększyłam piersi jakieś 20-25% na moje oko a być może to po prostu ujędrnienie. Jednak cos tam działają moja ocena 7/10 tego co się spodziewałam po 2 miesiącach.

  • Anonim
    Manianka
    19 mar 2024

    Czyli rozumiem, ze bardziej ujędrnia a nie powiększa?

  • Anonim
    Gornicki
    19 mar 2024

    W sumie to nie nastawiałam się na wiele jak je kupowałam ale produkt naprawdę działa. Wiadomo, że nie jest to efekt rodem z salonu kosmetycznego czy gabinetu chirurga, ale skóra jest naprawdę ujędrniona, bajecznie gładka, biust wydaje się pełniejszy. Jak dla mnie perfect bust to najlepsze serum do biustu jakie testowałam a miałam do czynienia z kilkoma takimi kosmetykami.....

  • Anonim
    Manianka
    18 mar 2024

    Nie wiem czy zdecyduję się na tabletki perfect bust ale ciekawa jestem jak oceniacie krem z tej serii?

  • Anonim
    bigboomser
    14 mar 2024

    poleciłbym bardziej skuteczna metode na przykład tabletki Breastfem. Ćwiczenia za wiele nie dadzą.

  • Anonim
    Agula288
    14 mar 2024

    Spróbuj co Ci szkodzi. Jak spróbujesz to się dowiesz. Z tego co czytałam sobie o działaniu tabletek to działają one głównie na ujędrnienie biustu i dzieki temu ujędrnieniu biust wydaje się wiekszy. Może Tobie równeiż pomogą.

  • Anonim
    gwiazdara
    Użytkownik wyróżniony
    12 mar 2024

    Ponawiam pytanie. Czy ktos moze stosował i napisze czy to działa????

  • Anonim
    Juanta
    20 wrz 2022
    Najlepszy komentarz

    Brałam równe 3 miesiące, potem przestałam. Powiększenie to mniej więcej niecały rozmiar. Chociaż jak czytałam sobie wcześniej opinie o perfect bust to jest różnie u różnych dziewczyn. Jedna dziewczyna zobaczy u siebie większe powiększenie, druga zobaczy mniejsze. Trzeb po prostu przetestować. Jeśli masz duży biust to najprawdopodobniej tabletki go nie powiększa ale poprawia jego jędrność po prostu.

  • Anonim
    Berenika_Wi_niewska
    20 wrz 2022

    A ile brałaś te tabletki? Ile powiększyłaś?

  • Anonim
    Juanta
    20 wrz 2022

    Jeśli chcesz spróbować sobie tabletek to polecam te droższe, Perfect bust. I najlepiej jeszcze krem z tej samej serii do terapii. Przy kuracji 3 miesięcznej ujędrniają i powiększają biust. Nie wierzyłam,wypróbowałam, po wypróbowaniu zmieniłam zdanie, a pewne nie spróbowałabym gdyby mi koleżanka nie powiedziała o nich. Oczywiście podczas kuracji warto jest wspomagać się masażem samego biustu oraz ćwiczyć. Nie sądzę jednak aby sam masaż i ćwiczenia dały takie dobre efekty jak właśnie tabletki. Bo wcześniej również ćwiczyłam.

  • Anonim
    KasiaWerter
    19 wrz 2022

    No właśnie krótko, dopiero co zaczynam bo ćwiczę tydzień. Miałam przed urodzeniem dzieci dość spore piersi, niestety ale karmienie zrobiło swoje i straciły na objętości, za to niestety zyskały na długości. W biustonoszu nie wyglądają tak źle, ale jednak chciałabym nieco poprawić ich wygląd. Zastanawiałam się jeszcze nad tabletkami na powiększenie biustu ale jest ich tyle, że w sumie nie wiem co wybrać.

  • Anonim
    Berenika_Wi_niewska
    19 wrz 2022

    Ile już ćwiczysz? Sama również ćwiczę ale ćwiczenia tak szybko Ci efektu nie dadzą. Trzeba trochę na niego poczekać. Po miesiącu nic nie widać ale jak będziesz ćwiczyła codziennie to po kilu miesiącach stan biustu będzie o wiele lepszy. No i polecam za dnia zrezygnować z biustonosza. Wbrew pozorom te biustonosze nie są takie dobre ponieważ noszenie biustonosza zmniejsza siłę ścięgien, które utrzymują biust w ryzach. Poza tym w domu o wiele wygodnej jet mi bez biustonosza. Oczywiście rada jest dla małobiuściastych ponieważ biorę pod uwagę to, że przy dużym biuście wygodniej jest to biustonoszu ;) Poza tym dobrze jeśli kupisz sobie krem na ujędrnienie biustu Perfect bust, ogólnie również pomaga.

  • Anonim
    KasiaWerter
    16 wrz 2022

    Pomagają i to bardzo ale trzeba je robić systematycznie przez jakiś czas. Jak schudłam to biust zwisnął mi do pępka, miałam takie chude puste wiszące woreczki. Ćwiczyłam przy ścianie naciskając rękami na ścianę, składałam ręce jak do modlitwy naciskają dłonią na dłoń i masowałam piersi ruchem okrężnym wykonując ósemki i po kilku miesiącach miałam taki biust że mogłam nawet chodzić bez stanika.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama