Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Co sądzicie o małych/dużych implantach?

Anonim
AsiaA
Użytkownik wyróżniony
Warszawa · Utworzono: 16 paź 2020 · Ostatnia odpowiedź 27 paź 2020

Stosunkowo niedawno trafiłam na tą stronę, ponieważ szykuję się na własną operację. Zauważyłam jednak pewien "trend" , że tak to nazwę - nagminne proponowanie, a wręcz namawianie na jak największe implanty. Bardzo mnie to dziwi, bo o wielkości implantów to decyduje lekarz, a nie koleżanki z internetu. Przynajmniej dobry lekarz. Każda kobieta ma inne proporcje, inne wymiary, rozstaw piersi, budowa mostka, ilość skóry, tłuszczu itd. A potem idą takie panny na konsultację z nastawieniem na wymarzony implant i są rozczarowane, bo lekarz takich nie zrobi, a koleżanki mają. Teraz mnie dziwi, że kobiety tutaj, ale również na grupie na fb przede wszystkim sugerują się opinią osób z internetu i ich fotami, niż opinią lekarską. Ponadto nie każda marzy o dużym biuście. No cóż, o gustach się nie powinno dyskutować Niestety i ja czytalam i ogladalam zdjecia dziewczyn na forach i poszlam z pewnym przekonaniem na konsultację. Lekarz sprowadził mnie na ziemię, a ja na szczęście zrozumiałam, że on ma racj.ę i dba o moje bezpieczeństwo i chce dla mnie jak najlepiej. To taka tylko moja refleksja ;) Lubię tutaj zaglądać i podziwiać efekty Waszych zmian, ale naprawdę śmieszy mnie próba porównania się do innych, a irytuje namawianie na duże implanty. Dla mnie każdy implant sprawi, że poczuję się w pełni kobietą, że będę mieć w końcu piersi, o jakich marzyłam całe życie. Zdjęcie i tytuł dla przyciągnięcia uwagi :)

4 komentarze

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    27 paź 2020

    Oj, nie wiedziałam że to słowo jest niecenzuralne...
    miałam na myśli "gwiazda filmów dla dorosłych" 😉

  • Anonim

    Anonim

    27 paź 2020

    Jak ja Cię rozumiem 🤩. Jestem na grupie, gdzie jak tylko zaloguje się nowa dziewczyna z wątpliwościami to od razu podważana jest decyzja lekarza i czytam np. że dziewczyna 50kg, startuje z miseczki niepełne A, lekarz zasugerował 290 a tam raban "bierz większe, będziesz żałować" ... a potem co, dziewczyna będzie chodzić z cyckami napiętymi jak baranie jaja i wzbudzać sensację na mieście? (pod warunkiem, że znajdzie lekarza, który jej coś takiego zrobi, oby nie 😉).

    I ja na tej grupie byłam nowa, z 20letnimi marzeniami o tym, by w końcu mieć piersi, by czuć się kobieco i proporcjonalnie. Nie dałam się zagdakać, że muszę wziąć większe, by nie żałować i że przy mojej szerokiej klatce piersiowej '400 to minimum, bo znikną" 🤣. Decyzja jest, będzie Nagor xf3-320 i w końcu będę miała normalne piersi. Termin na maj.

  • Anonim
    alx
    Użytkownik wyróżniony
    19 paź 2020

    Ksenia1212 Czy masz tu gdzieś na forum swoje zdjęcia z przed i po? Jakie miałaś wymiary wyjściowe: wzrost / waga / obwód pod biustem / miseczka? :)

  • Anonim

    Anonim

    16 paź 2020
    Najlepszy komentarz

    Nie zgadzam się z tobą, może nie do końca się każda rozumie, po pierwsze to nie chodzi ze ktoś kogoś namawia tylko ewentualnie coś sugeruje, jeśli chodzi o własne doświadczenia ja przed operacją też myślałam, że moje piersi po prostu będą większe. Niestety jestem fanką dużych piersi, ale też już wiem, że przy pierwszej operacji ciężko byłoby uzyskać duży biust, przynamniej taki o jakim marzę 😉a co do koleżanek, tak większość dziewczyn, które ma implanty takie jak ja 400 czy 500, sama już wie, że to nie są duże pojemności tylko normalne piersi, ja nie widziałam, żeby któraś dziewczyna na forum pisała, że biust wyszedł za duży, tylko na odwrót, oczywiście ostateczny głos ma lekarz, ale my dzielimy się tylko swoimi doświadczeniami. A co do doradzania o implanty to wiem jedno i zapewno każdej z nas o to chodzi tylko niektórzy tego nie rozumieją, że po prostu nie ma do się bać ze właśnie implantami 400 czy 500 zrobimy sobie krzywdę i będziemy baloniaste, bo to nie są duże pojemności, sama wiem, bo mam, a jestem mała i drobna, wyobrażałam sobie przed operacją nie wiadomo co, ale już wiem, że mam normalny biust, nie mam jakichś wielkich balonów, które rzucają się w oczy, bez przesady. Każdy ma prawo do swojego zdania jedna z nas lubi większy biust druga mniejszy, ale jeszcze raz powiem, że po prostu wiem, żeby nie bać się przy pierwszej operacji, że wyjdą duże implanty, bo sama to przeszłam mam koleżanki, które to przeszły i nie mają balonów, a jak ktoś już marzy o dużym biuście to niestety startując z, A musi liczyć się z dwoma operacjami to wszystko.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama