Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Brak czucia w piersiach

Anonim
M8nga
Katowice · Utworzono: 10 mar 2024 · Ostatnia odpowiedź 13 mar 2024

Hek dziewczyny :) Chciałabym się dowiedzieć jak to jest w późniejszych etapach z czuciem w piersiach. Obecnie jestem ponad miesiąc po operacji i czucie w całych piersiach jest minimalne,a w dolnych partiach noe czuję nic :( czy czicie ma szansę się zregenerować,czy już nigdy nie będę miała czucia?

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    M8nga
    13 mar 2024

    U mojej koleżanki też wystąpił brak czucia w dolnych partiach,a jest juz parę lat po operacji. Też miałam świadomość przed operacją,że może wystąpić częściowa utrata czucia,ale nie wiedziałam,że to może obejmować całe piersi. Mam nadzieję,że czucie powróci chociaż w 50%

  • Anonim
    Ifg7
    Użytkownik wyróżniony
    12 mar 2024

    Fakt, mnie lekarz też uprzedził, że rzadko bo rzadko, ale może tak się stać..

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    12 mar 2024

    Niestety nie u kazdego wraca! U mnie poltora roku po dolna partia prawej piersi nadal bez czucia! W umowie jest nawet ostrzezenie ze tak moze sie stac:-( Ja tez bez liftingu

  • Anonim
    Ifg7
    Użytkownik wyróżniony
    11 mar 2024

    hej, ja jestem ponad 2 miesiące po i mam wrażenie, że czucie powoli wraca więc najlepiej się uzbroić w cierpliwość

  • Anonim
    M8nga
    11 mar 2024

    Tylko sam implant. Jedynie co mnie martwi to brak czucia i to,że piersi są asymetryczne. Wiem,że ułożenie implantu zajmuje ok. 6 miesięcy,ale wiecie jak to jest jak stoicie przed lustrem i coś Wam nie pasuje :)

  • Anonim
    Melke85
    10 mar 2024

    Miałaś lift? Czy tylko sam implant?

  • Anonim
    PatP
    Użytkownik wyróżniony
    10 mar 2024

    Czucie wroci. Ponad miesiąc to krotki czas. Musisz uzbroic się w cierpliwość

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama