Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Ból piersi po wstawaniu z nocy

Anonim
Katarinka83
Lubin · Utworzono: 6 lut 2024 · Ostatnia odpowiedź 10 lut 2024

Jestem 6 dni po operacji ( implant mentor 325ml). Piersi przecudowne, rany po cięciu i drenach goją się super. Jedynym moim problemem jest wstawanie rano po nocy. Otóż kiedy wstaje mam takie wrażenie że piersi zaraz mi eksplodują, tak jakby nabierały jakiegoś płynu. Oczywiście jak już to rozchodzę, jest lepiej, ale pierwszy ten moment jest straszny. Pozatym mam jakąś blokadę żeby się wyprostować w 100% i chodzę przygarbiona. Jak to bylo u Was? Bylabym wdzieczna o jakie kolwiek porady. Jutro kontrola mam nadzieje ze dr coś poradzi

9 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Ifg7
    Użytkownik wyróżniony
    10 lut 2024

    Ja jestem miesiac po operacji i tez przy wstawaniu po nocy mam takie uczucie, ale z dnia na dzien sie zmniejsza. Moj operator mowil, ze to jak najbardziej normalne :)

  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    10 lut 2024

    Katarinka83 z dnia na dzień bedzie coraz lepiej :) ja dziś zrobiłam spacer 6 km, nie daje rady już bez moich regularnych treningów wiec mam namiastkę :)

  • Anonim
    Katarinka83
    7 lut 2024

    Dziewczyny, dokładnie ja czuję to samo. Trudno znaleźć sobie pozycję w której nic nie boli, ale widzę że z każdym dniem jest delikatnie lepiej. Dzisiaj wybrałam się na krótki spacer. Gdy wróciłam do domu czułam się tak jakbym przebiegła maraton 😂. Musimy to przeżyć i tyle. Życzę każdej z Was szybkiej rekonwalescencji.

  • Anonim
    Magi24
    Użytkownik wyróżniony
    7 lut 2024

    Ja jestem w 6 dobie i poza obolałą klatką i plecami po nocy, bolą mnie tez pięty 😅 Po kilku nocach spania na mumię czuję się jak staruszka.
    Czy wy za dnia tez macie problem, żeby dobrać sobie pozycje, w której nic nie boli? Jak cycki jakoś się ułożą, to kręgosłup protestuje i tak na zmianę 🙈

  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    7 lut 2024

    Katarinka83 ja jestem 8 dni po operacji i mam to samo. Budzę się skostniała i taka spięta i piersi bolą ... trzeba wziac pod uwagę, że normalnie to się kreciłysmy w nocy z boku na bok a teraz jak mumia trzeba spać ;) to i limfa pewnie stoi... mi tez np bardzo drętwieją dłonie. Co do prostowania mam to samo tez się boje wyprostowac :) jedziemy na tym samym wózku :)

  • Anonim
    PatP
    Użytkownik wyróżniony
    6 lut 2024
    Najlepszy komentarz

    Ciężkie piersi z uczuciem eksplozji utrzymaja sie jakis czas więc to normalne. Co do garbienia... Łap za szelki i "podciagaj" piersi do góry. Automatycznie bedziesz prostować plecy. Mi pomagalo. Piersi do góry, łopatki do tylu

  • Anonim
    Katarinka83
    6 lut 2024

    Dziękuję dziewczyny za podpowiedź.

  • Anonim
    Asia75
    Użytkownik wyróżniony
    6 lut 2024

    Ból piersi po wstaniu to normalka, bierz tabletki przeciwbólowe, po co się męczyć. garbienie się również minie, ale musisz to zacząć kontrolować, żeby tak nie zostało.

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    6 lut 2024

    To normalne, nic się nie przejmuj. Za jakiś czas minie. Próbuj wstawać powoli, może łatwiej obrócić się na bok, zsunąć nogi i podpierając się ręką wstać. Musisz pokombinować jak będzie Ci łatwiej.

    6 dni to baaardzo krótko po operacji. Cierpliwości 💪

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama