Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Bol jednej piersi po zabiegu

Anonim
sara91
Gdańsk · Utworzono: 30 sty 2024 · Ostatnia odpowiedź 31 sty 2024

Dzis jest tydzień po operacji powiekszenia piersi. Przez pierwsze trzy doby było dobrze od soboty boli mnie jedna piers w okolicach pachy nasila się przy głębszym wdechu. Czy któraś z Was tak miała i przeszlo ? Martwię się:(

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Paulina1984
    Użytkownik wyróżniony
    31 sty 2024
    Najlepszy komentarz

    Niczym się nie przejmuj . Nawet po paru miesiącach poczujesz bol przeszywający. Jeżeli piers nie jest bardzo duża, czerwona, ciepła a Ty nie masz gorączki to wyluzuj 😊

  • Anonim
    MartaBardzinska
    30 sty 2024

    Cześć , nie martw się , to normalne , przecież jesteś świeżo po bardzo poważnej operacji , najbardziej bólowej . Mnie od początku bolała lewa pierś tak bardzo ,ze chciałam cofnąć czas ... do dziś pobolewa ,jestem 2 lata d operacji . Nie wpadaj w panikę czasem , na pewno się unormuje wszystko, przecież jesteś żywym organizmem , to wszystko tam jest jedna wieka rana , tylko czas, odpoczynek :) bierz zalecane tabelki , pozdrawiam

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama