Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Ból i drętwienie piesi po 3 miesiącach

Anonim
Motiva350
Białystok · Utworzono: 15 kwi 2020 · Ostatnia odpowiedź 26 kwi 2020

Za dwa dni dokładnie 15 kwietnia mija mi 3 miesiące od operacji. Od paru dni zaczęłam odczuwać mega bóle zwłaszcza wieczorem ,boli mnie jak leżę, dobrze jest jak siedzę albo coś robie na stojąco oczywiście. Śpię tylko na boku, czy to jest normalne takie drętwienie co chwile i bóle no i brak czucia? Jestem po implancie i mastopeksji

5 komentarzy

Reklama
  • Klinika ELITE

    · 26 kwi 2020

    Witam,
    może to być ucisk na nerw i powinno mieć to charakter przejściowy.
    Jeśli nie minie proszę udać się na kontrolę do lekarza operującego.

    Pozdrawiam

  • Anonim
    Motiva350
    17 kwi 2020

    A jesteś po podniesieniu ?

  • Anonim
    niki897648
    16 kwi 2020

    jetsem 3 mieisace po dokładnie od początku miałam w lewej piersi i reku pieczenie . Od dwóch dni mocno sie nasiliło dużo mocniej piecze/pali i kluje pierś , reka piecze od barku, łopatki i ramie. dzwoniłam do DR i mówi ze moze sie tak dziać, ze nerwy sie odbudowuja. Jak nie ma gorączki to wszystko ok. Jednak dalej nie daje mi to spokoju. I za dnia to pieczenie jest dużo mniejsze gdy funkcjonuje normalnie najgorzej jest w nocy nad ranem, najbardziej odczuwalnie.

  • Anonim
    Motiva350
    16 kwi 2020

    Ale jesteś po mastopeksji również ?

  • Anonim
    Mia875890
    16 kwi 2020
    Najlepszy komentarz

    Hej, mi pod koniec kwietnia minie 3 miesiace i czasami jak sie podnoszę z pozycji leżącej przez chwile jest mi tak dziwnie niewygodnie, jakby implanty musiały sie ułożyć na swoje miejsce. Wogole czuje jakby sie przelewały w srodku a jak poruszam piersiami to czuje jakby chrupanie w srodku. Pisalam do operatora to mowi ze nawet do 6 miesiecy moge odczuwać dyskomfort. Ja rowniez nie mam jeszcze czucia ani w sutkach ani na dole piersi :(

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama