Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Ból 6 tyg po operacji piersi

Anonim
Anna861629
Użytkownik wyróżniony
Jastrzębie-Zdrój · Utworzono: 22 mar 2020 · Ostatnia odpowiedź 21 sty 2021

Hej dziewczyny. Jak to jest u Was z bolem po ok 6 tyg od operacji??? Czy już wrociłyscie do wszystkich obowiazkow? Mi dziś mija wlasnie 6 tydzien, ale powiem szczerze że jeszcze go odczuwam nie jest on taki jak na poczatku, ale jest. Ciagle czuje jakies kłucie, ale najbardziej co mnie martwi to prawa piers, ktora nadal jest wsunieta troszke pod pache nie wiem czy to jeszcze opuchlizna ale marwie sie. Blizny wygladaja dobrze. Dajcie prosze znac czy macie jeszcze jakies dolegliwosci po tym czasie.

10 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Ninka007s
    Użytkownik wyróżniony
    21 sty 2021
    Najlepszy komentarz

    Hej dziewczyny, robiliście biust u Sirka? Jakie efekty, ile ml? ;) Szukam pomocy ;)

  • Anonim
    Patipe
    Użytkownik wyróżniony
    30 lip 2020

    Anna861629 Robiłaś operacje u dr. Sirka?? Jakie masz implanty? Też mam operację za 3 tyg. i mętlik w głowie

  • Anonim
    Anna861629
    Użytkownik wyróżniony
    24 mar 2020

    Ja tez jestem ciekawa,bo ja tez wczesnie tego nie mialam. Moze wypowie się jakis lekarz!

  • Anonim
    Youlana
    23 mar 2020

    Choć *
    Piersi to jeszcze rozumiem bo zrobiły mi się rozstępy i to może być powód swędzenia ale dłonie ? Stopy?

  • Anonim
    Youlana
    23 mar 2020

    Kurde właśnie zdałam sobie sprawę ze to może być powiązane
    Tak, czesto swędzą mnie dłonie i stopy , piersi tez mnie swedzialy chodź teraz już rzadko. Napewno nie miałam takich przypadłości przed operacja. Tez jestem ciekawa co jest przyczyna takiego swędzenia

  • Anonim
    Anna861629
    Użytkownik wyróżniony
    23 mar 2020

    Proszę mi powiedziec czym może byc spowodowane swedzenie skory piersi i zaczerwiwnienie,najczęściej po prysznicu lub nalozeniu jakiegoś balsamu

  • Anonim
    Anna861629
    Użytkownik wyróżniony
    23 mar 2020

    A miałaś może swędzenie skóry piersi i rak?bo u mnie się pojawił i zastanawiam sie czym to moze byc spowodowane

  • Anonim
    Youlana
    23 mar 2020

    Tez jestem 6 tyg po operacji , piersi są już miękkie ale lewa nadal wyżej i jakby trochę jeszcze opuchnięta.
    Liczę na to, ze się wyrównają...
    Nic mnie nie boli, czasami tylko czuje delikatne kłucie.

  • Anonim
    Anna861629
    Użytkownik wyróżniony
    23 mar 2020

    Dziękuję za wiadomość.

  • Klinika ELITE

    · 23 mar 2020

    Witam,
    Ból 6 tygodni po zabiegu może jeszcze występować.
    Pozdrawiam

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama