Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Biustonosz pooperacyjny

Anonim
Kinia22
Użytkownik wyróżniony
Wrocław · Utworzono: 31 sty 2024 · Ostatnia odpowiedź 3 lut 2024

Jestem 8 dzień po op. NAGOR 270 ML WYSOKI PROFIL .jedno mnie zastanawia . Czy biustonosz pooperacyjny jest odpowiedzialny również za to by piersi były bliżej siebie? Mam wrażenie że mój ich nie zbiera i przez to jest autostrada. Już do zastanawiam czy nie zamówić rozmiaru mniejszego.

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    KarolinaBM
    3 lut 2024

    Kinia22 mnie lekarz każe odpowiednio układać piersi w biustonoszu żeby właśnie nie zostały pod pachami a umiejscowiły się bliżej środka. Dodatkowo kilka razy dziennie mam robić ćwiczenie tzn delikatnie ściskać piersi ku środkowi.

  • Anonim
    Kinia22
    Użytkownik wyróżniony
    31 sty 2024

    Na początku dramat, ledwo wstawałam. Na ogół jestem szybka u te ograniczenia ruchu mnie dobijają. Wzięłam rano leki na wygrzanie, teraz czuję się lepiej ( nie ma już uczucia łamania w kościach)- tyle dobrze. Ale cycki takie jakich nie chciałam, czyli doklejone rozjechane piłki. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.

  • Anonim
    Mimita
    Użytkownik wyróżniony
    31 sty 2024
    Najlepszy komentarz

    Myślę, że trochę tak, ale z tego co mówiła doktor to dużo zależy po prostu od warunków anatomicznych, jak przyczepiony jest mięsień, jaką szerokość implantów. Jednak jeśli czujesz że biustonosz jest za luźny to może warto spróbować z mniejszym. Jak Twoje wrażenia po 8 dniach? Jak się czułaś? Czujesz?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama