Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Asymetria piersi po powiększeniu

Kamila2121
Kamila2121
Warszawa · Utworzono: 21 maj 2023 · Zaktualizowano: 21 maj 2023

Dzień dobry. Jakieś 3,5 miesiąca temu przeszłam operacje powiększenia piersi. Z racji naturalnej asymetrii zostały mi wszczepione dwa różne implanty. Na ten moment piersi wyglądają dziwnie. Są różne. Jedna umiejscowiona jest niżej druga wyżej i wygląda to tragicznie. Pani doktor podpiera się tym, że może się to jeszcze zmieni ale ja jakoś tego nie widzę. Czy ktoś tak miał? Czy to się może jeszcze zmienić? Co w takiej sytuacji zrobić?

1 komentarz

Reklama
 • Pa_P_
  Pa_P_
  Użytkownik wyróżniony
  21 maj 2023
  Najlepszy komentarz

  Kamila2121 ja miałam asymetrie i 2 różnej wlk implanty. Na pczt prawa (mniejsza) piers z większym implantem była wyzej , obrzek wiekszy. Po ok 3 tyg wyrównało się i obie piersi są takie same

  Uwierzyłaś swojej Doktor ze "może to sie jeszcze zmieni" ?

  Widać ogromną różnicę i ta pierś która jest niżej na pewno nie pójdzie do góry, a ta co jest wyzej raczej aż tak się nie obniży.

  3,5 miesiąca to dużo czasu. Pytałaś może swoją doktor czy jeśli do X czasu nic się nie zmieni to poprawi wykonaną operacje ? Moim zdaniem powinna się podjąć ponownej operacji, oczywiście za darmo.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama