Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Asymetria i efekt finalny

Anonim
Anonim
Kielce · Utworzono: 21 kwi 2024 · Ostatnia odpowiedź 21 kwi 2024

Dziewczyny na wstępie powiem ze jestem już 7-8 mies po zabiegu. Efekt finalny podoba mi się w jakis 50%.. mam dni ze są Ok a są takie ze w ogóle. Od początku miałam mała asymetrię ale lekarz wystawił dwa takie same implanty 250hp mentor. Po zabiegu pierś lewa była większa, opuchnięta miała inny kształt, ale taki jaki bym chciała. Prawa była płaska, za mięśniem. Czekałam i czekałam na efekt finalny. Po tym czasie nadal jedna jest większa. Wg lekarza jest dobrze. Myśle o kolejnej operacji, ale sama już nie wiem.. chyba oczekiwałam tez większej objętości niż mam. Jestem drobna, ale efekt mi się tylko podoba jak mam na sobie usztywniany stanik. Miałam spełnić marzenie ale trudno mi się cieszyć. Czy wy widzicie az tqk duża różnice między piersiami i czy myślicie czy 300-325 było by Ok.

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Martiiiti
    21 kwi 2024

    Hej, wg mnie również ta różnica w ogólnie nie jest do zauważenia :) piersi wyglądaj bardzo ładnie :)

  • Anonim
    ElK
    Użytkownik wyróżniony
    21 kwi 2024
    Najlepszy komentarz

    To nieważne co my myślimy, to Ty masz być zadowolona ☺️
    Wg mnie niewielka różnica jest prawie niewidoczna.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama