Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Art Med Kasprzyk powiększenie piersi

Anonim
PaniP
Użytkownik wyróżniony
Poznań · Utworzono: 14 lut 2024 · Ostatnia odpowiedź 15 lut 2024

Dzień dobry , chciała bym się umówić na konsultacje do dr Kasprzyka w Krakowie , oglądając prace na inst. Są to bardzo naturalne efekty a na takich piersiach mi zalezy . Czy któraś z pań robiła piersi u doktora i może się wypowiedzieć albo polecić jakiego dobrego chirurga ?

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    15 lut 2024

    Ja jestem po zabiegu 16 dni więc efekt na razie nie jest ostateczny :) ale póki co to jestem bardzo zadowolona.

  • Anonim
    PaniP
    Użytkownik wyróżniony
    15 lut 2024

    Marta-wro71 a czy była by możliwość przesłania zdjęcia jak pani piersi po operacji wyglądają ? Kiedy miała pani zabieg ?

  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    15 lut 2024
    Najlepszy komentarz

    PaniP, ja wybrałam dr Andrzeja Meyer, na prawde zależało mi na naturalnym efekcie i jestem bardzo zadowolona. Dr nie ma jakiejs wielkiej strony i fotek, bo mówi, że dla niego najwazniejsze są polecenia zadowolonych pacjentek. Przyjmuje we Wrocławiu i tez byłam u niego z polecenia 5 moich koleżanek.

  • Anonim
    PaniP
    Użytkownik wyróżniony
    15 lut 2024

    A jest jeszcze jakiś warty polecenia lekarz który również może się pochwalić naturalnymi efektami ?

  • Anonim
    Karolina1lesniewska
    14 lut 2024

    Też interesowałam się tym lekarzem, ale zbyt odległe terminy 😒

  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    14 lut 2024

    Fakt robi piekne piersi, ale terminy ma odległe ;) termin konsultacji jaki mi podał kilka mc temu to 2026 r ;) zabieg 2027 więc ... jak chcesz poczekać to smiało.

  • Anonim
    Suem
    14 lut 2024

    2 lata oczekiwania na konsultacje

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama