Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

8 dzień po operacji biustu

Anonim
Kinia22
Użytkownik wyróżniony
Wrocław · Utworzono: 30 sty 2024 · Ostatnia odpowiedź 31 sty 2024

Hej, jestem 8 dzień po op powiększenia piersi. Nie wiem co ze mną nie tak 😑 zamiast się cieszyć- dramatyzuje ze mam ograniczone ruchy, że ten brzuch jest taki wzdęty po narkozie. Przez 5 dni bralam pyralgine na przemian z ibupromem jak tylko odłożyłam czuje się jakby mnie łamało w kościach takie uczucie chłodu jak przy przeziębieniu. Ktoś miał podobnie? Pozdrawiam serdecznie

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Paulina1984
    Użytkownik wyróżniony
    31 sty 2024
    Najlepszy komentarz

    Nie martw się niczym . Ja płakałam 3 tygodnie i zastanawiałam się dlaczego zrobiłam sobie taką krzywdę. 3 tygodnie byłam kaleką, musieli mnie myć i karmić. Później Covid który zaburzył gojenie .... Teraz z perspektywy czasu nie żałuję decyzji. Minęły 4 miesiące i wróciłam już do ,,normalności,,. Zobaczysz że wszystko minie

  • Anonim
    Kinia22
    Użytkownik wyróżniony
    31 sty 2024

    Dziękuję.

  • Anonim
    Megane
    30 sty 2024

    Hej, nie martw się, ja też tak miałam. Dreszcze , poczucie zimna, zaburzenie krążenia a nawet lekką mgłę mózgową... Na serio! To chyba że strachu , osłabienia i szoku. Ale zapewniam Cię, to przejdzie wcześniej czy później. Daj sobie czas na rekonwalescencję i będzie coraz lepiej 👍

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama