Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

4 mies po operacji blizna zaczęła się otwierać... Co robić

Anonim
Panikaraaa
Opole · Utworzono: 3 cze 2020 · Ostatnia odpowiedź 4 cze 2020

Jestem 4 mies po operacji biustu.. Powiększanie z mastopeksja.. Dziś zauważyłam że na bliznie dodałam że była zahoijona.. Zribila się dziurką która nie wygląda dobrze... Jak mam postępować.....

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    4 cze 2020
    Najlepszy komentarz

    Wg mnie nie wygląda źle, chociaż żaden ze mnie medyk. Ze swojego przykładu mogę jednak powiedzieć, że podobne rany goją się chyba poprzez ziarninowanie i to dość szybko. Miałam kiedyś usuwane znamię na plecach, po kilku dniach szew zaczął wrastać (goiło się jak na psie) i trzeba było zdjąć szwy. rana się rozeszła, ale lekarz powiedział, że zaraz się samo zrośnie. I rzeczywiście, po tygodniu pięknie się zagoiło. Obserwuj spokojnie, czy nic się nie dzieje, moim zdaniem octenisept jest lepszy niż jodyna, mi bardzo pomagał w gojeniu tej rany na plecach.

  • Anonim
    Panikaraaa
    4 cze 2020

    Tak... Mówi, że szew się wybil... i wystarczy smarować maścia z jodyna albo przeciwbakteryjna i się zagoi... chciałabym wiedziec, czy może jest ktos na tej grupie, miał podobny przypadek... 🤯

  • Anonim
    EstheticonModerator
    4 cze 2020

    Cześć! Czy kontaktowałaś się już ze specjalistą, który wykonał zabieg? :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama