4 dni po operacji powiększania piersi implantami mentor 325

Anonim
MonaMona
Mysłowice · Utworzono: 20 paź 2024 · Ostatnia odpowiedź Dzisiaj 09:04

Cześć dziewczyny :) jestem świeżo po operacji powiększania piersi i cały czas bardzo mnie boli klatka :( piersi są bardzo opuchnięte , twarde :( czuję mega duży ciężar :( od dzisiaj w jednej piersi doszło mi takie dziwne przelewanie ;( nie wiem czy wszystko jest ok? Czy ktoś miał podobnie ? Martwię się że coś jest nie tak :(

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    MonaMona
    Dzisiaj 09:04

    DesireGTI Jak tam dzisiaj ? Lepiej się coś czujesz? Ja czuję w dalszym ciągu ogromny ciężar, twardość:( swędzi mnie też cała skóra i denerwuje mnie odczucie przelewania i bulgotania w jednej mniej opuchniętej piersi :( czy opuchlizna coś Ci powoli schodzi ? Piersi masz już kształtne ? Moje są narazie nie równe i bez kształtu ;(

  • Anonim
    DesireGTI
    20 paź 2024
    Najlepszy komentarz

    Hej, ja dziś też 4 doba po operacji mentor 545 i mam podobnie se nimesil rozpuszczam w wodzie saszetkę bo umarłabym z bólu inaczej i pomaga ale od jutra postaram się nie brać. Dziś byłam na obiedzie i małej imprezce rodzinnej u mamy (odpust). Mam to samo uczucie ciężar, ból opuchniecie a od rana przelewa mi się z góry i boków piersi jak ruszam rękami, myślałam że coś pękło 🙈🙈 to już się teraz nie martwię że coś nie tak hehe jak też tak masz widocznie proces gojenia, a i najbardziej ból w lewym cycu plus uczucie jakby ktoś mnie w niego raził lekko prądem, musimy się uzbroić w cierpliwość

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama