Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

310 ml czy 380 ml na jaki rozmiar się zdecydować

Anonim
Bogusia811
Gdańsk · Utworzono: 15 lut 2024 · Ostatnia odpowiedź 18 lut 2024

Witajcie, mam aktualnie dylemat zastanawiam się w jakim mieście poddać się operacji powiększania piersi Gdańsk, czy Bydgoszcz. Czy raczej decydujecie się na własne miasto, czy w celach operacyjnych się przemieszczacie? Po konsultacji zastanawiam się nad rozmiarem 310 ml czy 380 ml trudno mi podjąć decyzję... Czy borykałyście się z podobnymi problemami?

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    kaamilaa99
    18 lut 2024

    Hej, dla mnie odległość osobiście nie była jakoś ważna, ale akurat lekarz u którego chciałam się operować przyjmuje w tym samym województwie. Nie wiem skąd jesteś i ile masz do Gdańska czy Bydgoszczy, ale weź pod uwagę ze po operacji może być Ci ciężko jechać długa trasę do domu. Później jeszcze wizyty kontrolne.
    Jeżeli chodzi o rozmiar to taka mała rada ode mnie-pytaj swojego doktora. On Ci najlepiej doradzi jeżeli przedstawisz mu swoje oczekiwania co do wielkości, wyglądu itp. Ja ogólnie jestem drobnej postury 158 cm, na tamten moment ważyłam 48kg i lekarz zaproponował mi największy możliwy dla mnie rozmiar czyli 350 ml, mówiąc ze wyjdzie z tego miseczka B/C. Dziewczyny na grupie nie za bardzo się z tym zgadzały twierdząc ze taki implant przy mojej posturze to pewnie będzie D i moga byc dla mnie za duze. Jednak zaufałam lekarzowi i piersi nie są duze, powiedziałabym ze miseczka to duze B. Są bardzo proporcjonalne do mojej budowy ☺️ jeżeli bym nie posłuchała lekarza i wybrała mniejszy implant to z pewnością nie byłabym tak zadowolona. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania co do samej operacji to pisz ☺️

  • Anonim
    Magi24
    Użytkownik wyróżniony
    16 lut 2024
    Najlepszy komentarz

    Hej. A jakiej jesteś budowy i jaką masz wyjściówkę? Bo między 310 a 380 jest sporo ml 😉 Zależy Ci na naturalności czy chcesz mieć co pokazać?
    Jeśli chodzi o zabieg, ja szukałam tak, żeby nie zjechać połowy Polski na konsultacje i operację.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama