Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Licówki bez szlifowania

Anonim
kolo
· Utworzono: 16 mar 2009 · Ostatnia odpowiedź 26 sty 2022

Witam. Slyszalem ostatnio o licówkach ie wymagających podszlifowywania własnych zębów. Wydaje się to świetnym rozwiązaniem. Chciałbym zasięgnąć waszej opinii na ten temat oraz jak mniej wiecej kształtują się ceny ( bo podejrzewam że są droższe niż normalne ) i gdzię w Polsce a najlepiej na Śląsku polecacie wykonanie takiego zabiegu. Z góry dziekuje za odp.

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    mborkowski
    26 sty 2022
    Najlepszy komentarz

    Licówki to coś innego niż wybielanie zębów. Dają swietny efekt, tak zwany hollywoodzki uśmiech. Z drugiej strony jest to jednak znaczna ingerencja w zeba i w jego szkliwo tak wieć najlepiej jest skonsultować się ze stomatologiem oraz obgadać czy bedzie to rzeczywićśie takie dobre rozwiazanie. Szczególnie, że nie jest to taki tanie.....

    Od siebie polecam licówki w tym studio w Krakowie: Studio SE

    Zakładałem i jestem zadowolony, wszystko wykonane profesjonlnie.

  • Anonim
    Berenika84
    14 gru 2020

    To właśnie zależy, dlatego lepiej umówić się na wstępną wizytę. Wszystkiego się dowiesz.

  • Anonim
    al_c893781
    22 mar 2020

    Licówki ceramiczne bez szlifowania miałam robione w lipcu 2017 u doktora Piotra Kieca w Krakowie. Za komplet ceramiczny (10 górnych zębów, 8 dolnych) zapłaciłam ok. 6500-7000 pln. Licówki wyglądają nienagannie, nie zmieniły swojego koloru (mimo kilkumiesięcznego epizodu z paleniem, z którego nie jestem dumna).

    Licówki robiłam ze względu na problem ze zgryzem otwartym i niechęć do operacji szczęki. Doktor umiejętnie zakrył problem i dostosował zęby do moich upodobań (poprosiłam o zróżnicowanie wierzchu licówek by zęby wyglądały bardziej naturalnie).

    Polecam tego specjalistę gdzie tylko mogę, ponieważ miałam już przejścia z lekarzami medycyny estetycznej którzy pobrali ode mnie spore kwoty i zostawili z efektem pozostawiającym wiele do życzenia w porównaniu z ich początkowymi obietnicami. Warto wspierać specjalistów którzy są transparentny, uczciwi i skuteczni. Ten lekarz wywiązał się w pełni ze złożonych obietnic i dzięki niemu mam teraz idealne zęby. Fantastycznie wydane pieniądze.

  • dr n. med. Jarosław Cynkier

    dr n. med. Jarosław Cynkier

    · 15 wrz 2018

    Licówki bez szlifowania wykonywane są z bardzo cienkiej warstwy porcelany w celu zmiany kształtu zęba, likwidacji diastem czy poszerzenia koron. Z powodu wysokiej przezierności nie nadają się do zmiany barwy zęba na którym są cementowane. Warto zaznaczyć, że ich wykonanie możliwe jest w szczególnych przypadkach klinicznych i nie zawsze można je zastosować.

  • Anonim
    daniel55
    29 cze 2018

    Ja chodzę do dentysty *************** i bardzo miło wspominam wizyty.

  • Anonim
    kolo
    15 kwi 2009

    No wlasnie ale dobrze by bylo gdyby ktoc napisal coś konkretniej. Jesli cena bylaby taka jak podales to byloby rewelacyjne i w dodatku bez uszkadzania wlasnych zebow

  • Anonim
    Oblibenec
    14 kwi 2009

    No właśnie ja też coś takiego słyszałem. Moja dentystka mi coś tak wspomniała mimo chodem, że można byłoby nałożyć na moje jedynki i dwójki "takie nakładki, przy których nie trzeba szlifować zęba". I o ile się ni mylę, to coś wspomniała o 450-500zł za jedną.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama