Utwórz wątek

Wątki w kategorii Uśmiech

Uśmiech to Twoja wizytówka! Tutaj dowiesz się, co zrobić, aby mieć hollywoodzki uśmiech

Licówki bez szlifowania

kolo
· Utworzono: 16 mar 2009 · Zaktualizowano: 14 gru 2020

Witam. Slyszalem ostatnio o licówkach ie wymagających podszlifowywania własnych zębów. Wydaje się to świetnym rozwiązaniem. Chciałbym zasięgnąć waszej opinii na ten temat oraz jak mniej wiecej kształtują się ceny ( bo podejrzewam że są droższe niż normalne ) i gdzię w Polsce a najlepiej na Śląsku polecacie wykonanie takiego zabiegu. Z góry dziekuje za odp.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

6 komentarzy

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • Berenika84
  14 gru 2020
  Najlepszy komentarz

  To właśnie zależy, dlatego lepiej umówić się na wstępną wizytę. Wszystkiego się dowiesz.

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • al_c893781
  22 mar 2020

  Licówki ceramiczne bez szlifowania miałam robione w lipcu 2017 u doktora Piotra Kieca w Krakowie. Za komplet ceramiczny (10 górnych zębów, 8 dolnych) zapłaciłam ok. 6500-7000 pln. Licówki wyglądają nienagannie, nie zmieniły swojego koloru (mimo kilkumiesięcznego epizodu z paleniem, z którego nie jestem dumna).

  Licówki robiłam ze względu na problem ze zgryzem otwartym i niechęć do operacji szczęki. Doktor umiejętnie zakrył problem i dostosował zęby do moich upodobań (poprosiłam o zróżnicowanie wierzchu licówek by zęby wyglądały bardziej naturalnie).

  Polecam tego specjalistę gdzie tylko mogę, ponieważ miałam już przejścia z lekarzami medycyny estetycznej którzy pobrali ode mnie spore kwoty i zostawili z efektem pozostawiającym wiele do życzenia w porównaniu z ich początkowymi obietnicami. Warto wspierać specjalistów którzy są transparentny, uczciwi i skuteczni. Ten lekarz wywiązał się w pełni ze złożonych obietnic i dzięki niemu mam teraz idealne zęby. Fantastycznie wydane pieniądze.

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • dr n. med. Jarosław Cynkier

  dr n. med. Jarosław Cynkier

  · 15 wrz 2018

  Licówki bez szlifowania wykonywane są z bardzo cienkiej warstwy porcelany w celu zmiany kształtu zęba, likwidacji diastem czy poszerzenia koron. Z powodu wysokiej przezierności nie nadają się do zmiany barwy zęba na którym są cementowane. Warto zaznaczyć, że ich wykonanie możliwe jest w szczególnych przypadkach klinicznych i nie zawsze można je zastosować.

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • daniel55
  29 cze 2018

  Ja chodzę do dentysty *************** i bardzo miło wspominam wizyty.

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • kolo
  15 kwi 2009

  No wlasnie ale dobrze by bylo gdyby ktoc napisal coś konkretniej. Jesli cena bylaby taka jak podales to byloby rewelacyjne i w dodatku bez uszkadzania wlasnych zebow

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • Oblibenec
  14 kwi 2009

  No właśnie ja też coś takiego słyszałem. Moja dentystka mi coś tak wspomniała mimo chodem, że można byłoby nałożyć na moje jedynki i dwójki "takie nakładki, przy których nie trzeba szlifować zęba". I o ile się ni mylę, to coś wspomniała o 450-500zł za jedną.

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!