Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Po usunięciu implantów - jak zwiększyć objętość?

Anonim
MariaKrajewska
Poznań · Utworzono: 19 kwi 2023 · Ostatnia odpowiedź 21 kwi 2023

Jestem po usunięciu implantów piersi i jestem szczupła. Jak mogę poprawić wygląd lub zwiększyć objętość piersi? Jakie ćwiczenia fizyczne lub zabiegi chirurgiczne zaleciłby specjalista medycyny estetycznej lib chirurg plastyczny?

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    hortensja
    21 kwi 2023

    Muszę usunąć po 15 latach, płyn wokół implantu

  • Anonim
    hortensja
    21 kwi 2023

    Hej, ja też wyjmuję. Jak według Ciebie one wyglądają? Czy bolało Cię po wyjęciu ? Dziękuję

  • Anonim

    Anonim

    21 kwi 2023

    Możesz napisać jak długo miałaś implanty i jakiej firmy? Nie chcieli ci uznać gwarancji? Lekarz nie chciał jakoś pomóc?

  • Anonim
    MariaKrajewska
    20 kwi 2023

    Usunęłam oba bo jeden pękł i rozlał się po piersi, pomimo gwarancji. Miałam dreszcze i zawroty głowy, ale pęknięcia nie czułam. Została usunięta mi kieszeń jednej piersi i oczyszczona rana. Piersi wyglądają inaczej, asymetrycznie i strasznie. Kompletnie nie poprzypomina mojego biustu sprzed implantów. I nikt za moje zdeformowane piersi nie bierze odpowiedzialności. Gwarancja to czysty marketing. Chodzi o zysk plastyków. Wycinek piersi oddano do histopatologii. Implanty zarówno całe jak i po rozlania grożą chłoniakiem. Są na to dowody empiryczne. Mam też podwójne blizny. Nigdy bym się nie zdecydowała na wszczepienie gdybym wiedziała co mnie czeka. I nie zdecyduje się powtórnie. Pozdrowienia

  • Anonim

    Anonim

    20 kwi 2023

    Ćwiczeniami można jedynie wpłynąć na mięśnie dzięki którym biust się ujędrni, ale nie na ich objętość. Wszystkie kremy masaże zabiegi w salonie kosmetycznym będą ujędrniać skórę, zagęszczać ją dzięki czemu biust będzie ładniej wyglądał, ale nie stanie się większy. Na to tylko implanty lub transfer tłuszczu.

  • Anonim
    Ola12
    20 kwi 2023

    Hej, właśnie podpinam się do pytania czemu usunęłaś implanty? Ja mam wyznaczony termin operacji i przyznałem że zaczynam się bać 🙈

  • Anonim
    MagdaL2812
    19 kwi 2023

    Dlaczego usunęłaś?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama