Pieczenie piersi. Implanty mentor 405cc i 455cc

Anonim
Sylwia9204
Tychy · Utworzono: 24 kwi 2024 · Ostatnia odpowiedź 6 maj 2024

Witajcie. Czy jest na forum dziewczyna, która miała podobnie? 22.04 miałam operację powiększenia piersi implantami mentor. Ból jest nie do zniesienia podczas kładzenia się i wstawania. Nie mogę oderwać nawet rąk od pach. Moja lewa ręka spuchnela. Najchętniej cofnęłabym czas 😔 myślę o wynajęciu łóżka ortopedycznego na pilot bo inaczej nie potrafię się podniesc

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Anna210
    6 maj 2024

    Sylwia9204 to super ze juz lepiej ✊️ wejdz na filmiki fizjoterapia estetyczna tam mowia przydatne rzeczy tez o bliznach. Ogolnie to warto sie rozejrzec za rehabilitacja by zaczc sie usprawniac pod okiem speca :) zawsze bezpieczniej i szybciej czlowiek wraca do formy 🙂.
    Co do spania to spie sobie na 2 poduszkach inkaskiem pod kregoslupem ledzwiowym czyli juz niemal normalnie ale wciaz na plecach. Mowi sie ze do 2 miesiecy to tylko na plecach mozna spac. W 3cim tygodniu juz mozna niemal normalnie funkcjonowac :)

  • Anonim
    Sylwia9204
    6 maj 2024

    Dzięki dziewczyny. Dzisiaj jest już 2 tydzień i jest lepiej, natomiast pieczenie w lewej piersi nadal jest.
    Anna210 niestety nikt nie powiedział mi jak wstać a kontakt z lekarzem ciężki- czas majówki był niestety. Wstawanie ogarnęłam sama- poprzez filmik i wstaje właśnie tak jak to napisałaś 😊
    Marze, żeby się w końcu położyć jak człowiek o wyspać do porządku, bo sen w pozycji polsiedzacej już daje mi w kość.
    Długo tak spałyście dziewczyny ? Dzięki za pocieszenie❤️

  • Anonim
    Pa_P_
    Użytkownik wyróżniony
    25 kwi 2024
    Najlepszy komentarz

    To prawda. I długo cierpliwości, po wygojeniu zobaczysz jak szybko zapomnisz o operacji :)

  • Anonim
    Anna210
    24 kwi 2024

    Sylwia9204 witaj. Jestes dopiero co po operacji, bol teraz jest normalna sprawa, dlatego lekarz napisal Ci recepte na leki, ktore ten bol maja usmierzac. Dodatkowo jesli chodzi o wstawanie to jest rzeczywiscie trudno ale powinnas zostac poinstruowana w szpitalu przez rehabilitanta jak to robic bezpiecznie (splatajac wyrostowane w lokciach dlonie pod udem i za pomoca nogi, kulac grzbiet dopiero wstawac bez podpierania sie rekami).
    Masz kontakt do lekarza na pewno wiec w razie pytan skontaktuj sie z nim.
    Ja po 13 dniach od operacji czuje sie juz o niebo lepiej, bol, pieczenie jest rano, jak wstaje ale coraz wiecej moge robic i to wszystko sie uspokoi. Cierpliwosci, na pewno jest Ci teraz mega ciezko i psychicznie tez ale wszystko wroci do normy a piekne piersi beda cieszyc :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama