Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zły efekt po labioplastyce

Anonim
Irmina999
Warszawa · Utworzono: 15 wrz 2022 · Ostatnia odpowiedź 9 paź 2022

Witam, 10 dni temu miałam labioplastykę, jestem załamana aktualnym wyglądem… wargi są nierówne, jedna bardzo gruba a o łechtaczce nie wspomnę… co myślicie? Czy to jeszcze się jakimś cudem zmieni? Pierwotny wygląd był znacznie lepszy 🙁

8 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Irmina999
    9 paź 2022

    Edit- miesiąc od zabiegu i już opuchlizny nie ma, ale cały czas delikatnie jedna warga większa/grubsza jednak już tego tak nie widać, łechtaczka inaczej wygląda już przed zabiegiem ale chyba tak musi być, aby całość była spójna 😉 szwy się jeszcze nie wchłonęły do końca i jeszcze boli przy dotyku 😉

  • Anonim
    Czarna46
    Użytkownik wyróżniony
    9 paź 2022

    Witam. Ja 5 dni po labio, na razie strasznie to wygląda, swędzi, piecze i ani chodzić ani siedzieć ani spać. Nie wiem kto to wypisuje w necie, że po 2 dniach do pracy można wrócić?!

  • Anonim
    Martha_03
    1 paź 2022

    Spokojnie opuchlizna może utrzymywać się nawet kilka miesięcy. Ja bardzo spuchłam po operacji :( może dlatego, że miałam dużo wycinane. A teraz jestem już 3tyg po operacji i dalej mam dość sporo opuchnięte a najbardziej przy łechtaczce i jedna warga jest raz mniejsza, raz większa bo puchną jak więcej pochodzę. Więc spokojnie wszystko potrzebuje czasu, to nie taka szybka rekonwalescencja jak mówią niektórzy lekarze.

  • Anonim
    EwelinaDracz
    Użytkownik wyróżniony
    18 wrz 2022

    Wszystko, nierówności po złym zszyciu i ubytek na 2cm , wygląda jak dziura ja to dopiero załamana. Muszę szukać lekarza, który mnie naprawi ;/ a jakie koszta - Szok

  • Anonim
    Irmina999
    17 wrz 2022

    Ewelina - no właśnie nie mogę się przyzwyczaić… a co u Ciebie zepsuli jeżeli można wiedzieć?

  • Anonim
    EwelinaDracz
    Użytkownik wyróżniony
    17 wrz 2022

    Kobieto wygląda bardzo ładnie ! Mi to dopiero zepsuli ...eh

  • Anonim
    XoxoMarta
    15 wrz 2022
    Najlepszy komentarz

    Opuchlizna schodzi bardzo nierównomiernie. Nie martw się. Ja po labio tez byłam bardzo opuchnięta

  • Anonim
    XoxoMarta
    15 wrz 2022

    Będzie dobrze! Ja miałam bardzo opuchnięte wargi sromowe a napletek łechtaczki był bardzo duży. Po kilku tygodniach będzie lepiej

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama