Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zdjęcie szwów a miesiączka

Anonim
Anuleczkaaaaaaa
Sochaczew · Utworzono: 29 lip 2022 · Ostatnia odpowiedź 28 sie 2022

Dziewczyny, na 8 sierpnia mam zaplanowane zdjęcie szwów po labio. Obawiam się, że dwa dni wcześniej mogę dostać okresu, czy wtedy szwy też zostaną zdjęte? Któraś z Was tak miała? Zaraz oczywiście wyślę zapytanie do kliniki.

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    And_elika_Bak
    28 sie 2022

    Też już jestem po ściągnięciu szwów, miałam rozpuszczalne, jednak zaczęły one uwierać po 10 dniach, wiec zdecydowanie usunięcie ich pomogło, a okres w tym wcale nie przeszkadzał :) Jestem bardzo zadowolona z zabiegu jak i z efektu jaki już widzę :) Naprawę warto

  • Anonim
    Izabela_W_yk
    28 sie 2022
    Najlepszy komentarz

    Po jakim czasie dziewczyny miałyście ściągnąć szwy? I czy nie miałyście rozpuszczalnych?

  • Anonim
    Anuleczkaaaaaaa
    23 sie 2022

    Ja już szwy mam zdjęte. Okres mi się spóźnił więc pojechałam na zdjęcie normalnie ale jak kontaktowałam się z kliniką to dostałam informację, że jak będzie okres to lepiej zadzwonić i przełożyć

  • Anonim
    And_elika_Bak
    22 sie 2022

    Jestem w tej samej sytuacji, czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o swojej sytuacji?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama