Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Bolesne współżycie po labioplastyce

Anonim
Slawka1979
Katowice · Utworzono: 21 gru 2022 · Ostatnia odpowiedź 24 lut 2023

Witam, miałam wykonywaną 7 tygodni temu labioplastykę warg sromowych mniejszych, plastykę łechtaczki oraz usunięcie fałdu około odbytniczego. Wizualnie wszystko wygląda bardzo ładnie, ale odczuwam duży ból przy myciu okolic intymnych, o współżyciu nie ma mowy, bardzo bolą okolice wejścia do pochwy szczególnie wejście do pochwy od strony odbytu jest mocno napięte i boli nawet przy delikatnym dotyku. Zabieg wykonywałam w renomowanej klinice nożem RF. Lekarz twierdzi, że to minie, ale interesuje mnie czy takie dolegliwości 7 tygodni po zabiegu są naturalne? Boję się, że to nie minie.

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Slawka1979
    24 lut 2023
    Najlepszy komentarz

    Jednak minęło, już wszystko jest w porządku.

  • Anonim
    Slawka1979
    7 sty 2023

    Obejrzałam wszystko dokładnie w lusterku i przy spoidle tylnym warg sromowych jest bardzo mocno napięty pasek skóry jakby łączący wargi zbyt wysoko, to on wywołuje silny ból podczas stosunku. Spróbowałam to zaznaczyć na załączonym schemacie. Co można z tym zrobić, nie wydaje mi się żeby samo przeszło ponieważ wszystko jest wygojone tak jakby zrosło się zbyt wysoko.

  • Anonim
    Slawka1979
    1 sty 2023

    Bolą miejsca operowane wargi sromowe mniejsze. Ciężko powiedzieć czy ból był wcześniej ponieważ przez 6 tygodni nakaz wstrzemięźliwości.

  • Anonim
    karolka4
    30 gru 2022

    Ale ten ból utrzymuje się cały czas od zabiegu, czy teraz się pojawił? Boli cię wejście do pochwy a nie miejsca operowane, może to jakiś stan zapalny?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama