Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Szwy i powrót do seksu

Anonim
Nescafe
Katowice · Utworzono: 18 lip 2022 · Ostatnia odpowiedź 18 wrz 2022

Witajcie, jestem 4 tyg po zabiegu (3w1). Szwy są nadal mocno wyczuwalne i nieprzyjemne przy dotyku. Za 2 tyg można powrócić do normalnej aktywności, w tym do seksu. Co można zrobić żeby one stały się bardziej elastyczne i mniej kłopotliwe? Macie jakieś patenty?

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Nescafe
    18 wrz 2022

    Cześć, jest dobrze. Na początku był ból lekki ale z czasem ustąpił i jest super. Ten szew po oerineo jest nadal i to takie wrażliwsze miejsce cały czas ale w seksie w ogóle nie przeszkadza. Myślę że to te szwy które mają się wchłonąć do pół roku. A jak u Ciebie? Już kilka miesięcy po zabiegu mamy. Ogólnie bardzo udany zabieg i wizualnie i funkcjonalnie jest o wiele lepiej.

  • Anonim
    Onawawa
    Użytkownik wyróżniony
    5 sie 2022

    Nescafe, no i jak? Bo ja dziś byłam na kontroli i... badanie gin w końcu nie bolało (ponad 1,5 roku ale ja trudny przypadek jestem :]) , dostałam oczywiście zgodę na sex... ale jakoś mi się nie spieszy..
    a u Ciebie jak?

  • Anonim
    Onawawa
    Użytkownik wyróżniony
    20 lip 2022
    Najlepszy komentarz

    mi stuknie 6sty tydzień w ten weekend ale ani myślę o seksie... w miejscu szycia krocza jest jeszcze dość wyraźna bruzda, u mnie za wcześnie raczej.. Stosuje cicatridine (masuje często bliznę bo wciąż nierówna, ze bielizna podrażnia - dobrze że lato i w kieckach chodzę), wewnętrznie mucovagin i na razie mam przerwę w stosowaniu maści estro.. Z chęcią poczytam porady innych, ale u mnie jeszcze daleko..

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama