Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Rozejście się szwu, stan zapalny

Anonim
ATONIEJA
Katowice · Utworzono: 6 kwi 2024 · Ostatnia odpowiedź Dzisiaj 16:15

Witam, Dwa tygodnie temu miałam robioną labioplastykę z plastyką łechtaczki w połączeniu z waginoplastyką. Po zabiegu wszystko było ok poza dość sporą opuchlizną. Dostałam antybiotyk. W drugiej dobie byłam na kontoli podczas której lekarz stwierdził, że jest wszystko dobrze. Po 4 dniach umówiłam się na wizytę ponieważ czułam nieprzyjemny zapach. Okazało się, że lekarz nie usunął podczas poprzedniej wizyty całego setonu. Smrodu jaki towarzyszył wyciągnięciu nawet nie chce pamiętać. Otrzymałam kolejny antybiotyk. W 10 dniu puścił mi szew na jednej wardze i ponownie zostałam zszyta. Kolejny antybiotyk. Trzy dni później szew znowu puścił a na ranie jest jasna wydzielina. Nadal przyjmuje antybiotyk i dodatkowo globulki. Po "wyciszeniu się rany" mam przyjść na wyciągnięcie szwów i ponowne szycie miejsca, które się rozeszło. Reszta podobno ładnie się goi, opuchlizna praktycznie zeszła a krwiaczki mają się wchłonąć (są na łechtaczce i jednej wardze-tej dobrze gojącej się). Nie wiem już co mam myśleć w tej sytuacji. Bardzo dbam o higienę i stosuje się do wszystkich zaleceń. Dlaczego szwy mogą puszczać i to tyle razy. Zaczynam panikować pomimo zapewnień lekarza, że wszystko będzie dobrze.

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Karolina1lesniewska
    Dzisiaj 16:15

    Hej. Jak skończył się Twój problem ? Pozdrawiam

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama