Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Rozejście rany w 4/5 dobie po labioplastyce - i co dalej?

Anonim
Anonim
Warszawa · Utworzono: 26 lip 2022 · Ostatnia odpowiedź 24 sie 2022

Witam, Jestem już prawie tydzień po przeprowadzonej labioplastyce z korektą napletka łechtaczki. Rana rozeszła się około 4/5 doby. Ogólnie czułam się dobrze podczas rekonwalescencji do czasu aż odkryłam, że rana z jednej strony się otworzyła. Martwią mnie konsekwencje związane z rozejściem się rany. Psychicznie czuje się załamana, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Czy dłużej zajmie mi powrót do pełnej aktywności? Wiem, że nie powinno się zszywać jej od razu tylko poczekać do wygojenia. Czy potem wystarczy tylko zszyć i czekać z nadzieją, że się już nie rozejdzie. Ile wówczas będzie trwał okres rekonwalescencja? Jakie macie doświadczenia w tym temacie?

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    aguniaaaa
    24 sie 2022

    Zgłoś się do jakiegoś chirurga który leczy powikłania … tylko weź sobie chirurga z polecenia, nie pierwszego lepszego bo to jest najważniejszy narząd … ja ci mogę polecić doktora Nylca Marcina z Katowic, robi labio, plastykę no i powikłania też leczy

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    3 sie 2022

    Może warto po wszystkim jak się zagoi powiększyć większe wargi?
    To daje super efekt

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama